Situatie confirmari donatii.

Situatie confirmari donatii. | Autor: marius

Link direct la acest mesaj

Initiez acest subiect nou in care va rog cei care doriti sa va notati numele de platitor in cazul in care nu a fost confirmata incasarea donatie dvs. Doar numele platitorului pentru a putea urmari in banca si eventual data efectuarii platii. Orice alt comentariu va fi sters. Numele si data. Incep cu numele meu ca si exemplu:

1.Marius Pernes - 19.02.2004

Completati lista va rog.

Marius (www.desprecopii.com)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

o completare la mesajul lui Marius.

Am primit listele de donatii de la conturile din Romania. Din pacate -listele sunt incomplete - adica unele incasari apar doar ca 'depunere de la filiala x'. Am cerut de la Banca o lista mai detailata - cu numele donatorilor - si o vom avea in max. 3 zile.
In orice caz - depasind nivelul discutiilor - aparitia florii de donator la profil - este semnalul depasirii nivelului de indiferenta.
Un pas mai departe.

Va multumim pentru intelegere si rabdare.




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique spune:

Petru Voju 09.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am sa sterg cu scuzele de rigoare persoanele care au fost confirmate si actualizate in lista pentru a putea sa urmaresc mai usor restul situatiilor. Multumesc pentru inelegere.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

quote:
Originally posted by 2mami

mie mi-a depus o prietena dar nu i-a fost notat numele la BancPost Mosilor ordin de incasare 775 din 02.03.


Te rog trimite-mi datele ce apar pe acel ordin PM.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lili_g spune:

Vrem sa trimitem niste bani din Canada pentru Cristi si Simona prin sistemul Money Gram. Ne trebuie numarul de telefon al unei persoane de contact care sa ridice banii. Poate cineva sa ne dea un sfat?
Lili_g

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina Doina spune:

Lili, ti-am dat coordonatele mele intr-un Private Message.
Madalina

quote:
Originally posted by Lili_g

Vrem sa trimitem niste bani din Canada pentru Cristi si Simona prin sistemul Money Gram. Ne trebuie numarul de telefon al unei persoane de contact care sa ridice banii. Poate cineva sa ne dea un sfat?
Lili_g



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Maine joi-25.03.2004 sau poimaine vineri-26.03.2004 voi primi confirmarile din ultima perioada privind incasarile bancare. Nu am raspuns solicitarilor sau am raspuns la putine intrebari din acest motiv.
Va tin la curent imediat ce voi detine informatiile corespunzatoare. Cu aceasta ocazie reiterez ideea privind confirmarile de plata pentru cei care doresc mentionand faptul ca pot face aceste confirmari doar daca apare numele platitorului si data efectuarii donatiei. Prin serviciul Pay Pal nu cred ca voi detine ultimele incasari confirmate.
Va multumesc inca odata pentru intelegere si pentru gest.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Pentru cei care au trimis banii in plic in OLanda confirmarile vor veni ceva mai tirziu caci de mai bine de o saptamina admini sint plecati in America ,deci nu va inpcientati odata reintorsi vor actualiza si aceasta situatie ,multumesc pentru intelegere!

Aura&Luca,2 ani!
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
http://yamafoto.com/?ref=6538

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marimar spune:

Doamne ce oameni minunati sinteti !
As vrea si eu sa-l ajut pe Cristi, am sa depun zilele astea in contul in valuta.
Oricit de mica e speranta merita sa lupti pentru un sufletel de om.
Marimar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cos spune:

Am nevoie de un numar de telefon al unui reprezentant al lui Cristi pentru a discuta detaliile unei sponsorizari.

Va multumesc.

Mergi la inceput