ups ... gafa cu putuca

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alba spune:

BRAVO Andrei da, sa-i spui lui mami ca la "ciorapeii cu chilotzel" le mai spune si dresuri

&
Corina & Darian,tot mai nazdravan...(4 ani si 6 luni)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

demential copilul...si i-a papat cocoselu'?

Carmen si bb Maya Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli spune:

ce faze dragute!

"Daca stai sa ii judeci pe oameni, nu mai ai timp sa ii iubesti."
Eliza, in 16 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_ltd spune:

ce scumpete! Pai sa pupe, altfel cum sa treaca?

Elena, mama Oanei si a lui bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

Micutii de ei, in dragostea lor, chiar cred ca daca pupa mama/tata/bunica trece durerea... si oricum trece, ca ei uita repede...
Se lovise tati la fotbal, il durea pe la calcai, undeva. Bogdan intreba de zor: - Ce-i, tati, ce te doare??? - Piciorul! - Bine, da' unde??? Pana la urma i-a aratat, asa ca piciul s-a culcat pe jos (tati statea pe canapea) i-a luat repede piciorul si l-a pupat...
Intr-o zi, ma durea spatele tare-tare. Luasem ceva pilule, da' nimic... la un moment dat, ma observa Bogdan: - ce-i mami?
/ - Ma doare spatele rau de tot...
- Lasa, mami, ca pun eu mana acolo si trece. (a trebuit sa ma fac ca trece, altfel imi perd credibilitatea, nu???

daca dragoste nu e, nimic nu e!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

hihi...ce dragalas!

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

foarte isteti si dragalasi copilasi aveti....va va traiaca!mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns calina73 spune:

frumoase vorbe si parca de duh...uneori iti trece durearea fara sa mai pupe ei doar sa-i vezi sau sa-i auzi si parca esti ca nou...iar cu puti sa pupe si D-NA...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ozy spune:

Vai am ras cu lacrimi si mi-a sarit si somnul,draguti mai sunt copii mai ales cand face si cate o gafa si al meu este invatat cu pupatul dar inca in public nu face gafe el vine numai la mama preferata lui .Amuzant subiect si sa mai povestiti ce boacane mai fac ca ne amuza si bine dispun tare de tot scumpi de ei.

Mergi la inceput