Probleme, propuneri, pareri...

Probleme, propuneri, pareri... | Autor: liv

Link direct la acest mesaj

1. Nu pot sa schimb "nume utilizator", decit daca ma inregistrez din nou, ceea ce presupune alta adresa de e-mail sau daca ma stergi tu din baza de date. Nu am putea avea posibilitatea sa ne scoatem singuri din BD? ("unsubscribe" sau ceva de genul asta...)
2. Calculatorul ala care calculeaza virsta nu prea a invatat sa socoteasca (o fi avind doar doua clase, clasa a II-a fiind repetarea clasei I :-)); desi i-am spus ca sint nascuta in 1973, el sustine ca am 13 ani.
3. La completarea paginutei personale, in afara de faptul ca dupa ce scrii datele si apesi "Trimite" nu se intimpla nimic (paginuta e tot goala), nici calendarul nu functioneaza (cel putin asa e la mine).
Probabil ca ai luat la cunostinta despre toate aceste probleme de la alti membri, dar eu m-am simtit datoare sa ti le prezint totusi.
Daca este nevoie de un corector pentru articolele publicate, ma ofer sa fac eu treaba asta (am vazut greseli de tipar, de ortografie, de exprimare etc.). Si prin diferite pagini ale sit-ului sint multe greselute de tipar (asa-i cu calculatoristii astia, scriu prea repede si nu se uita in urma...), dar nu ti le mai spun, ca sa nu te enervezi prea tare.
Si, cu ceva emotii ca o sa te iei de mine (sint chestii marunte si stiu ca nu ai timp sa te ocupi de ele), as mai avea o propunere mica, mica: nu suna prea frumos "te-ai logat afara cu succes". N-ar fi mai potrivita o formula de genul: "La revedere!", "Multumim pentru participare!" etc.
Multzam fain pentru ascultare nemultumiri.
PS Daca nu pot sa fac unsubscribe, mi-as dori sa stergi tu utilizatorul liv, sa pot sa ma inscriu din nou cu alt nume.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

La mine merge calculatorul cu varsta .... Eu sunt nascuta tot in 1973 si vad ca eu am trecut de 13 ani . Dar chiar nu stiu care-i treaba cu (,) calculatorul ala ca ma intreaba LUNA si ZIUA cand m-am nascut ca de fapt sa-mi afisezeee....VARSTA! Mai bine scriem de manuta fiecare: "am 48 de ani" de exemplu! sau "sunt nascuta pe" """1 ianuarie 1940!"""
***
La paginuta nu am probleme vad ca am trecut testul si acolo....cu toate ca e cam pe invers data: 6(luna)-19(ziua)-2002(anul) . Era mai cool zi-luna-an!



A&J




Sa va fie casa, casa,
Sa va fie masa, masa:
tot cu mesele īntinse
si cu fetele aprinse;
tot cu casele grijite
cu buni oaspeti locuite;
si la anul sa traiti
sa va gasim īnfloriti
ca perii, ca merii
īn mijlocul verii.



SARBATORI FERICITE!



Mergi la inceput