Sa o ajutam si pe Teodora: 9 luni

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_ spune:

quote:
Originally posted by carrie

am facut si noi o mica donatie.Dumnezeu sa o ajute


cristiana si gagalicea Theodora Alexia(9 luni)

http://photos.yahoo.com/thea_alexia





Draga vick , vad ca sunt persoane care spun ca au trimis bani, dar tu ne spui ca tot 43 mil si 112 euro.
Si eu am trimis bani prin ordin de plata (am trimis prin banca transilvania), sper sa nu fie vreo problema si banii sa nu ajunga acolo corect doamne fereste!


Dana&bb Andy(1 an si o luna)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by dorkserv

vick, verifica PM.
Tzi'am trimis datele acolo.




Vick este plecata din localitate pana luni. Trebuia sa ma intalnesc in dimineata asta cu ea, dar a sunat aseara si m-a anuntat ca trebuie sa plece si sa o lasam pe luni. Deci, probabil ca luni vom afla cum sta situatia exact.
Dorkserv, ! S-ar parea ca esti iepurasul pentru unii copii, anul acesta!

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Tocmai am vorbit cu Vick la telefon. Dorkserv, m-a rugat sa-ti confirm primirea banilor si sa-ti multumesc. Tatal Teodorei i-a schimbat in lei si i-a pus in banca.
Mi-a spus ca in cont sunt astazi, 26/03/04:
50,7 milioane lei
112 euro


Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dorkserv spune:

ma bucur ca s'a rezolvat. inca nu stiu daca dl moanta i'a ridicat o sa incerc sa iau legatura cu dansul.
sanatate multa tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Dragii mei, am trimis scrisoarea si pe forumul nostru (casa romanilor din elvetia) si s-a mai anuntzat o persoana care vrea sa ajute cu bani (inca nu e clar cat), plus o alta persoana care face parte dintr-o organizatie internationala de ajutor ne va sprijini! nu-i rau, nu? Doamne ajuta!

Lorelei & Family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by lorelei_19

Dragii mei, am trimis scrisoarea si pe forumul nostru (casa romanilor din elvetia) si s-a mai anuntzat o persoana care vrea sa ajute cu bani (inca nu e clar cat), plus o alta persoana care face parte dintr-o organizatie internationala de ajutor ne va sprijini! nu-i rau, nu? Doamne ajuta!

Lorelei & Family




Lorelei, ma bucur ca incep sa se miste lucrurile si pentru Teodora. Cred ca asta ar fi cel mai frumos cadou pentru ea de sarbatori. ,

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Super idee, Adela, am trimis-o. Cosmin mi-a cerut detalii, catzi bani sunt in cont- cica e obligatoriu. Mersi pentru idee, Adelutzo

Lorelei & Family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

convorbirea mea cu cosmin (administratorul site-ului www.casa-romanilor.ch):

Ideea e fantastica, sigur ca da, Cosmine! Trimite-mi template-ul daca tot il ai, n-are sens sa muncim dublu!
toate cele bune
A! poze itzi trimit pe privat. sau s-o integrez in pagina???

Ana

----Original Message Follows----
Subject: Re: [Casa romanilor din Elvetia] despre teodora:
Date: Mon, 29 Mar 2004 03:20:17 -0800 (PST)


Salut.

Fa-mi o pagina, doua, trei, cate crezi necesar si ti le gazduiesc pe casa-romanilor.ch .

Pune informatii despre fetita, cont, stiri (la zi sa le trimiti), orice e util - vezi modelul care a fost in cazul Alexandrei Vladu sau mai recent pentru Cristi - pe prima pagina ai un link catre site-ul lui.

Si neaparat o poza.

Daca vrei iti trimit un template de pagina ca sa arate ca celelalte. Daca nu, din partea mea e ok sa le faci de la 0.

Cosmin


Vick, trimite-mi te rog multe poze de-ale fetitzei si toate materialele pe care le ai!

Pupici

Lorelei & Family

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Lorelei, intra pe pagina personala a lui Vick, este acolo o poza a fetitei.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Ana, Giny uite ce-am gasit. Ce parere aveti?
http://www.rumaenien-direkthilfe.ch/



Adela si Julia

Mergi la inceput