Toate forumurile Actiuni urgente  Ajutor umanitar

Sa o ajutam si pe Teodora: 9 luni

Evaluarea propriului subiect, sau a subiectelor de la forumul umanitar nu este posibila
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 46

tinatache

5696 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tinatache un Mesaj Privat
La multi ani, tatic luptator! Sa va dea Domnul multa sanatate si mult noroc, sa va creasca copiii mari si frumosi si... mult, mult succes la Zuerich!

Cristina
Mergi la inceput
lauraomar
lauraomar

73 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Apasa aici pentru MSN MSG. a lui lauraomar  Trimite mesaj yahoo luilauraomar Adauga semn de carte la raspuns Trimite lauraomar un Mesaj Privat
La multzi ani ptr. cel mai puternic tatic ,sanatate, fericire si indeplinirea a tuturor gāndurilor bune pe care le ai la o lalta cu familia.
Pe curānd la Zürich .
Mergi la inceput
iren
iren

4326 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiiren Adauga semn de carte la raspuns Trimite iren un Mesaj Privat
LA MULTI ANI pentru un tatic rabdator si puternic! Sa dea Dumnezeu ca totul sa fie bine!

Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu
Mergi la inceput

Anina_n

7594 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Anina_n  Trimite mesaj yahoo luiAnina_n Adauga semn de carte la raspuns Trimite Anina_n un Mesaj Privat
Felicitari si la multi, multi ani fericiti alaturi de sotia si fetele dumneavoastra !

Nina, mami de Nina-Cristina (10.01.2002) web
Mergi la inceput

laura-s

893 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite laura-s un Mesaj Privat
Buna tuturor,
nu stiu daca mai sunt bine primita in randurile voastre, dar vreau totusi sa-mi exprim si eu bucuria pentru Teodora; vorba colindului: "O CE VESTE MINUNATA"-Dumnezeu a ascultat rugaciunile voastre. Ma voi ruga si eu pentru Teodora.
Laura
Mergi la inceput

Adela

3021 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Adela un Mesaj Privat
Pentru taticul luptator si invingator: la multi ani! si multa sanatate alaturi de familie.

laura-s> chiar daca a fost un schimb de mesaje nu e nimeni suparat.

~~Adela &Julia -2 ani-
Mergi la inceput
vick
vick

154 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite vick un Mesaj Privat
Va multumesc in numele lui Mitica, pentru toate gandurile voastre bune.Fie ca ele sa se implineasca asa cum i-ati dorit voi. Mitica va transmite tuturor mii de multumiri si multa, multa sanatate.

Laura-s atata timp cat esti alaturi de noi cu gandul bun esti binevenita. Cercul prietenilor se mareste pe zi ce trece iar noi nu putem decat sa ne bucuram din suflet.

Am rezolvat problema biletelor.Vor pleca cu siguranta sambata 03/07/04. Multumim Swissair ! Multumim Travel House !

Toate cele bune !
Cu drag,
Vicky
Mergi la inceput

lior

71 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui lior  Trimite mesaj yahoo luilior Adauga semn de carte la raspuns Trimite lior un Mesaj Privat
La multi ani si din partea mea pentru tati si sper din tot sufletul ca fetita lui sa-i faca cel mai frumos cadou: sa se intoarca ACASA sanatoasa.
Drum bun ingeras scump si drag.

lior
Mergi la inceput
lorelei_19
lorelei_19

3173 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui lorelei_19 Adauga semn de carte la raspuns Trimite lorelei_19 un Mesaj Privat
La multi ani fericiti si din partea mea pentru taticul luptator. Dumnezeu sa ii dea sanatate lui si intregii lui familii, viata lunga, fericire si mult noroc.

Salvati un inger:
www.casa-romanilor.ch/teodora.htm
Mergi la inceput

anangel_lexi

9614 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui anangel_lexi Adauga semn de carte la raspuns Trimite anangel_lexi un Mesaj Privat
Cu intarziere urez si eu la multi ani d-lui Busoi si toate cele bune. Draga Vicky, ti-am trimis un mail cu traducerea, astept sa-mi trimiti si celalalt document cu termenii medicali. Sper sa ma descurc.:)
Alexandra

Sometimes I still lose my mind/ when life is cruel and unkind/ but it's when I suffer that I learn/in a repenting heart love will burn/oh I'm/ thanking blessed Mary for light divine
Mergi la inceput
Pag. din 46 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com