Sa o ajutam si pe Teodora: 9 luni

Raspunsuri - Pagina 36

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

La multi ani, tatic luptator! Sa va dea Domnul multa sanatate si mult noroc, sa va creasca copiii mari si frumosi si... mult, mult succes la Zuerich!


Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauraomar spune:

La multzi ani ptr. cel mai puternic tatic ,sanatate, fericire si indeplinirea a tuturor gāndurilor bune pe care le ai la o lalta cu familia.
Pe curānd la Zürich .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

LA MULTI ANI pentru un tatic rabdator si puternic! Sa dea Dumnezeu ca totul sa fie bine!

Iren burticoasa & Bogdanelu nazdravanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Felicitari si la multi, multi ani fericiti alaturi de sotia si fetele dumneavoastra !



Nina, mami de Nina-Cristina (10.01.2002) www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> web

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura-s spune:

Buna tuturor,
nu stiu daca mai sunt bine primita in randurile voastre, dar vreau totusi sa-mi exprim si eu bucuria pentru Teodora; vorba colindului: "O CE VESTE MINUNATA"-Dumnezeu a ascultat rugaciunile voastre. Ma voi ruga si eu pentru Teodora.
Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Pentru taticul luptator si invingator: la multi ani! si multa sanatate alaturi de familie.

laura-s> chiar daca a fost un schimb de mesaje nu e nimeni suparat.

~~Adela &Julia -2 ani-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vick spune:

Va multumesc in numele lui Mitica, pentru toate gandurile voastre bune.Fie ca ele sa se implineasca asa cum i-ati dorit voi. Mitica va transmite tuturor mii de multumiri si multa, multa sanatate.

Laura-s atata timp cat esti alaturi de noi cu gandul bun esti binevenita. Cercul prietenilor se mareste pe zi ce trece iar noi nu putem decat sa ne bucuram din suflet.

Am rezolvat problema biletelor.Vor pleca cu siguranta sambata 03/07/04. Multumim Swissair ! Multumim Travel House !

Toate cele bune !
Cu drag,
Vicky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lior spune:

La multi ani si din partea mea pentru tati si sper din tot sufletul ca fetita lui sa-i faca cel mai frumos cadou: sa se intoarca ACASA sanatoasa.
Drum bun ingeras scump si drag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

La multi ani fericiti si din partea mea pentru taticul luptator. Dumnezeu sa ii dea sanatate lui si intregii lui familii, viata lunga, fericire si mult noroc.

Salvati un inger:
www.casa-romanilor.ch/teodora.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cu intarziere urez si eu la multi ani d-lui Busoi si toate cele bune. Draga Vicky, ti-am trimis un mail cu traducerea, astept sa-mi trimiti si celalalt document cu termenii medicali. Sper sa ma descurc.:)
Alexandra

Sometimes I still lose my mind/ when life is cruel and unkind/ but it's when I suffer that I learn/in a repenting heart love will burn/oh I'm/ thanking blessed Mary for light divine

Mergi la inceput