Diagnosticul Lui Cristi si actiuni

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

Doamne ajuta ca Cristi sa fie acceptat cit mai repede pentru operatie in Franta.
Cristi

Sa fim fericite
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=tot+cu+animalute&mid=224&cid=1083

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Ruxi,
buna ideea sa faceti un site pt.Cristi!
Nu se poate adauga si functia "trimite mai departe la un prieten?"
doar o sugestie,
asa ne-ar fi mai usor sa trimitem prin e-mail la cei pe care noi i-i avem in lista de contact!
succes

quote:
Originally posted by ruxi

Site-ul pentru Cristi este online.
www.pentrucristi.ro




Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

eu sunt in legatura cu cei care au realizat site-ul pt. Cristi si urmeaza sa faca si un mesaj pentru e-mailing, un singur mesaj care sa fie trimis de fiecare dintre noi la toate adresele din address book.
trasncriu aici mesajul de la ei, poate totusi raspunde cineva la intrebarea lor:
"nimeni nu se gandeste sa doneze vreun ban daca nu stie de ce si daca nu primeste macar un mesaj care sa-l miste cat de cat.
deci, sa-ncercam cu o campnaie de e-mailing in care toata lumea trimite la toata lumea acelasi mesaj.
cum spuneam, conceptul care a intrat azi macheta in catavencu tb adaptat pt e-mailing si pt banner.
vreo fundatie ceva, care sa preia cazul cristi si sa se alature eforturilor celorlati???
Cati, eu nu pot intra pe forumul DC nici in ruptul caputului.
spune-le tu ce se mai intampla pe-aici. "

www.pentrucristi.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Rog pe cine comunica cu administratorul site-ului sa urmareasca raportul financiar si sa roage macar saptamanal sa se faca un update si pe acest site!

quote:
Originally posted by ruxi

Site-ul pentru Cristi este online.
www.pentrucristi.ro




Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Rog pe cine a tradus povestea si diagnosticul lui Cristi in franceza sa-mi trimita si mie versiunea s-au sa-mi dea un PM caci am primit acordul unui webmaster de pe un site francez sa o publicam acolo pentru strins fonduri ,au mai strins de caraciun anul trecut fonduri pentru o fetita din Timisoara si sint de acord sa ne ajute si pe noi!va multumesc pentru un raspuns rapid!


Aura&Luca,2 ani!
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
http://yamafoto.com/?ref=6538

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciupercar spune:

Mai aveti informatii proaspete despre Cristi?
Cum se simte dupa cateterism? Care a fost diagnosticul?
Pe partea legala s-a mai facut ceva?

Cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

mesaj de la cei care au realizat site-ul pentru Cristi:

ne trebuie rapid cineva care sa traduca si continutul de pe site intr-o engleza foarte buna si foarte suculenta

se ofera cineva? astept un raspuns urgent..din pacate eu nu stiu:-(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Ma ofer sa ajut cu traducerea! Spuneti-mi exact ce trebuie sa fac.
Sanatate!
anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Mai avem vesti de la partea franceza ? s-au mai bine zis avem o confirmare oficiala din partea celor care au acceptat sa faca operatia?caci textul de pus pe site-ul francez e gata dar atita timp cit nu avem o confirmare oficiala a operatie de catre unii s-au altii nu-l putem publica trebuie sa avem date clare ca sa avem credit in fata oamenilor ce vor face donatii! Astept cu nerabdare vesti BUNE!

Aura&Luca,2 ani!
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
http://yamafoto.com/?ref=6538

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Mi-a venit o idee ,poate cam nebuneasca ,dar cred ca orice merita incercat.In Japonia se "poarta" metoda voluntariatului,pe strada oamenii impart "fluturasi"trecatorilor si au cutiile pt donatii gata pregatite.Am vazut asta in cazul unor copii care trebuiau neaparat operati in USA.
M-as oferi la un asa voluntariat ,insa cea mai mare problema ar fi traducerea diagnosticului in japoneza.Si nu stiu daca nu cumva este nevoie de vreo aprobare de pe "undeva de sus",nu as vrea sa comit vreo ilegalitate.
Fetele din japonia ce ziceti,ne interesam??Ne apucam de treaba?


http://community.webshots.com/user/nicoleamira

Mergi la inceput