Toate forumurile Actiuni urgente  Ajutor umanitar

Euthanasie pentru Cristi - pe calea cea buna

Evaluarea propriului subiect, sau a subiectelor de la forumul umanitar nu este posibila
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 40
ruxi
ruxi

1373 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ruxi un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by ADMIN

Daca se face un site pentru Cristi noi putem sa ajutam dar nu cred ca il putemn gazdui.

Site-ul trebuie sa fie HTML ca sa se incarce foarte repede dar daca are trafic ridicat si este combinat cu traficul actual de la desprecopii.com, serverul nu rezista.

Indiferent daca se face un site sau nu noi o sa facem o pagina noua pentru Cristi in format HTML si o sa o gazduim in continuare.

Cum am spus si in mesajele de mai sus, se lucreaza acum la un site pentru Cristi, pe modelul celui al Alexandrei Vladu. El va fi gata in curand si cel mai probabil se va numi www.cristi.esential.ro. Ieri le-am trimis pozele lui Cristi, acum le trimit informatiile de care au nevoie.

Ruxi si Clara pisicuta, 1 an si 5 luni
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Mergi la inceput

desprecopii

8061 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui desprecopii Adauga semn de carte la raspuns Trimite desprecopii un Mesaj Privat
cu tot respectul pentru actiuniele voastre - parerea mea este ca disipind actiunile, weburile, mesajele ... nu vom putea avea acelasi impact.

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
Mergi la inceput
ruxi
ruxi

1373 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite ruxi un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by desprecopii

cu tot respectul pentru actiuniele voastre - parerea mea este ca disipind actiunile, weburile, mesajele ... nu vom putea avea acelasi impact.

Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Nu cred ca impactul va scadea. Acum scopul tuturor este sa se stranga banii necesari operatiei. Fiind mai multe locuri de unde se va putea citi povestea lui Cristi, cred ca creste si probabilitatea ca mai multi oameni sa depuna bani in conturile "desprecopii". Pentru ca si pe acest site, tot aceste conturi vor fi pentru colectarea de fonduri.
Parerea mea.

Mergi la inceput
ruxi
ruxi

1373 Mesaje
Am nevoie urgent de numarul de tel. al Adelinei, am intrat in legatura cu cineva care a avut probleme cu fetita, grave malformatii ale inimii, si au reusit sa stranga bani si sa o opereze in Israel. Doreste sa intre in legatura direct cu Adelina sa o ajute. Va rog, daca-mi poate face cineva rost de nr. Adelinei.

Mergi la inceput
m34
m34

1320 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luim34 Adauga semn de carte la raspuns Trimite m34 un Mesaj Privat
Am vorbit cu Adelina. I s-a furat telefonul cu care intra pe internet, asa ca de ceva vreme intra mai greu. O sa va spun eu in doua vorbe, din partea ei, care este situatia:
Cristi a suportat cu bine cateterismul si s-a refacut repejor dupa interventie. In curand va fi transferat la Constanta. Rezultatul cateterismului nu il cunoaste, probabil ca si acesta va fi trimis la spitalul din Constanta.

Cristi, multa sanatate

Mihai
Mergi la inceput
Elenalove27
Elenalove27

3197 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiElenalove27 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elenalove27 un Mesaj Privat
offf Domane ce este si cu furatul asta , am citit si la alte povesti ca se furasera telefoanele...
Noi suntem aici si ne rugam ca Cristinel sa fie bine si sanatos si lui Adelina sa ii dea Dumnezeu multa sananate si sa fie puterinca in continuare...si asteptam in continuare stiri despre Cristinel si Adelina.

Elena Alvaro Alvaro-Daniel http://community.webshots.com/user/elenalove27
Mergi la inceput
m34
m34

1320 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luim34 Adauga semn de carte la raspuns Trimite m34 un Mesaj Privat
Cristi a fost transferat inapoi la Constanta de la Cluj. A calatorit mult cu salvarea si a ajuns abia acum, noaptea. Este obosit, dar si-a regasit mediul cu care este obisnuit...
Sanatate multa

Mihai

Editat de - m34 on 03/03/2004 00:42:51
Mergi la inceput
iustin79
iustin79

43 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite iustin79 un Mesaj Privat
Sa va ajute Domnul caci o viata trebuie pretuita si nu irosita. Cum pot acei oameni sa nu aiba pic de suflet?? Si eu ma voi ruga pentru voi, pentru Cristi...

Iustinel
Mergi la inceput
ruxi
ruxi

1373 Mesaje
Site-ul pentru Cristi este online.

www.pentrucristi.ro

Mergi la inceput
adrianangi
adrianangi

1771 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite adrianangi un Mesaj Privat
Ruxi, sunt mindra ca te cunosc! Bravo, e foarte bun site-ul! Incerc sa trimit adresa lui pe unde pot!

"Nu exista dragoste.Exista doar dovezi de dragoste" Jean Cocteau
Mergi la inceput
Pag. din 40 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com