O poveste de viata

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Am recitit povestea micutei Andreea si de data asta mi-au dat lacrimile..Prin ce a trecut saracuta de ea dar ce bine e ca s-a terminat totul cu bine.Felicitari Mihai si Cristina, sunteti niste oameni exceptionali! Ma bucur ca sunteti aici printre membrii DC. Multa sanatate si fericire Andreei! E o fetita asa de frumoasa!Vikinga& bb Aldohttp://community.webshots.com/user/vikinga109

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina spune:

Dragelor si dragilor,

Nu vreau sa va supar dar...cei care au facut ca tot ceea ce s-a intamplat sa fie posibil au fost gazdele noastre dragi Mirela si Florin (si Andrei pentru ca noi suntem aici si ne-am cunoscut datorita lui).
Ceea ce vreau sa spun este ca au fost in tot acest timp 2 povesti cu happy end, povesti www.desprecopii.com: povestea Andreei si a lui Rares. In aceste 2 situatii voi toti v-ati implicat cu tot sufletul vostru.
Sa dea Dumnezeu sa nu mai auzim de copii bolnavi, sa nu mai auzim strigate de ajutor dar...daca se va mai intampla acest lucru, stiu ca voi sunteti aici si fiecare va face tot ce-i va sta in putinta pentru aceasta frumoasa familie.

Va iubesc



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

andreea,
sa-ti dea D-zei sanatate multe, sa cresti mare ingeras dulce!

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tinna spune:

Foarte induiosator... Mai ales cand am vazut poza... asa o fetitza dragalasa, un copil nevinovat sa treaca prin asa ceva... M-a cutremurat povestea. Andreea, pupici multi sa traiesti multi ani cu multa sanatate si fericire!
Toata stima pentru toti cei care au fost alaturi de ea in acele momente dificile! Ma bucur ca totul s-a terminat cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Mi-au dat lacrimile iar, desi cunosteam aceasta poveste adevarata...Sa fii sanatoasa, Andreea, si sa nu mai ai parte niciodata de asa clipe groaznice...
Multumim, Cristina si Mihai, sunteti niste oameni minunati...Sa va dea Dumnezeu tot ce e mai bun pe lumea asta!

Laura si bebitele: Bianca (4 ani si 9 luni) si Ramona (1 an si 8 luni)
http://community.webshots.com/user/lauratenea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_dalma spune:

Andreea!
sa ti dea Dzeu sanatate si sa te bucuri de viata!

Adela, Adina si Dan

Pentru toti cei ce au ajutat acest copil si pe altii ma rog ca Dzeu sa le dea dupa sufletul lor bun.... ATAT



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bogdana spune:

Andreea multa multa sanatate!!!! Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Andreea draga, iti doresc multa sanatate de acum incolo. Sa ti se implineasca toate visele! Sa cresti mare si frumoasa!!!!
Mihai si Cristina, sinteti oameni cu suflet, sa va ajute Dumnezeu in tot ceea ce faceti!
Pling de emotie si sint mindra de Forum!!!

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lix spune:

Ma bucur ca Andreea este bine.
Sper sa creasca frumos!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biadamin spune:

Sa-ti dea d-zeu sanatate Andreeea, sa cresti mare, iar tie Mihai mult noroc si sanatate pt. ca ne-a dezvaluit povestea acestiu copil nevinovat
Bafta in continuare pt. Andreea si familia ei

jurj

Mergi la inceput