Sms-uri pentru cei dragi :-))))

Sms-uri pentru cei dragi :-)))) | Autor: Crystinne

Link direct la acest mesaj

Daca au mai fost publicate scuze :-) Sunt 130 dar va dau doar cateva din cele mai "cuminti" :

1.I think it is time I tell you what people are saying behind your back...! Nice Ass.
2.Am vazut astazi ceva in vitrina unui magazin... era frumos, sexy, adorabil, ..am vrut sa ti-l cumpar, pana cand am realizat ca era reflexia mea
3.Imi aduc aminte cum a fost prima oara... M-am asezat pe spate, shi incet incet am simtit o intepatura, de unde a iesit sange cu o substanta galbuie. Tu mai intrebat daca ma doare, iar eu, cu ochii in lacrimi, am zis ca nu, dar pana la urma n-am mai putut suporta, si am tipat. Ah! te-am scos masea afurisita .
4.Sex is a sensation, it's about a man temptation of putting his location in a woman destination. Do you understand this explication or you need a demonstration?
5.Sunt virusul Mos Craciun. Daca vrei cadouri, trimite telefonul tau la adresa pe care o vei primi in urmatorul mesaj sms.
6. Do you know what abbreviation ADIDAS stand for?!?! All Day I Dream About Sex!!!
7. Studiile expertzilor au dovedit ca un handicapat citeste in acest moment un sms...
8. O iau in mana si o bag in gura, o bag o scot pana cand un lichid alb imi apare pe buze apoi o pun la loc, e periuta mea de dintzi .
9. This message can only be read by a sexy person: g a n .Try again! u i . Nothing? Sorry, I quess U are not sexy...............Hey! don't force it!
10. Compania Durex va anuntza cu regret ca nashterea dvs a fost un accident ...
11.La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil. :)
12. Cele 4 minuni ale femeii: se uda fara sa intre in apa, sangereaza fara sa se taie, dau lapte fara sa pasca, si vorbesc fara sa fie intrebate.
13. Aseara te-am cautat... am vrut sa ma incalzesti, sa te simt aproape de pielea mea ,unde ai fost ...pijama afurisita?
14. Sex is evil, sex is a sin, sins are forgiven so let's begin!
15. Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pt mine: daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o singura vesta de salvare... mi-ar fi foarte dor de tine!

Daca v-au placut ...... continuarea alta data




Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Babee spune:



'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'
Iubi, mamica cu burtica:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Sms-uri cu final neasteptat!

Hai noroc si sanatate- ca-i mai buna decat toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OtiliaLia spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:





AniS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EDDY spune:





Eddy & Antonia Naomi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenutza spune:

misto..vrem si continuarea..

Carmen si bb Maya Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankka13 spune:

sa ne apucam de trimis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Initial creeata de ad_risnov, 13/04/2004, 09:11:25

Vorbesc cu canapeaua si flirtez cu televizorul. Da-mi un mesaj inainte sa incep sa fac avansuri frigiderului!

S-a gasit un cadavru neidentificat, mic de statura, urit, chel, fara creier si cu puta mica. Mi s-a facut frica, spune-mi ca traiesti!

La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil:)

Politia cauta persoana inteligenta, sexy, cu simtul umorului. Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?

Dupa ce primesti acest msg trebuie sa-l trimiti cuiva pe care-l iubesti, unuia pe care-l urasti, unuia pe care-l placi si unuia cu care vrei sa te culci. Acum intreaba-te de ce ti l-am trimis eu:) *

Acest mesaj a fost trimis exclusiv pentru persoanele dragute si frumoase. Evident ca daca l-ai primit, este pentru ca l-am trimis la un numar gresit. Imi pare foarte rau pentru deranj.

Connex si-a modificat tarifele in functie de cat de des faceti sex. Felicitari, dumneavoastra puteti vorbi gratis!!

Ce inseamna sarutul: pe mana = te ador; pe obraz =sa fim prieteni; pe gat = te doresc; pe buze = te iubesc; oriunde altundeva... sa nu ne lasam dusi de val!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clopotzel spune:


Trei maimute au scapat de la zoo, prima a fost prinsa privind la televizor,a doua in pizzerie, iar a treia citeste acest mesaj!

Multumesc ptr mesajele postate de voi! Si mai astept, mai ales din grupa celor care pot fi trimise sotului!

Before judging somebody, walk a mile in his moccasins.

Mergi la inceput