frigiditate dupa bebe?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alehandra spune:

Kefu ne Kefu in timpul sarcinii si eu trageam de el dar nu si nu ca lovim copilul mai ales ca din luna a -6-a aveam ditamai burtica, dupa ce a venit Alexandra intre noi s-a intors roata. M-am intrebat si eu ce-o fi cu mine si mi-am dat seama ca am devenit mamica lucru care mi se parea mai important decat cel de sotie iubitoare si uite asa Fufu vine muncind si apoi ne revenim cu totii.
Sa fim iubite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mumulina spune:

eu am fost una din alea cu libidoul crescut; am avut si o sarcina din aia...lunga, ca pe la 41 saptamani bb nu vroia sa iasa cu toate partidele de sex cu tot. si dupa alea 6 sapt. totul a fost ok, doamne fereste, oi fi defecta??????

va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angela T. spune:

ce frigiditate??????????? nici pomeneala, vorbiti prostii .......eu de-abia astept sa treaca cele 6 saptamani chiar azi am simtit niste imbolduri numa' ca nu s-a putut si nici pomeneala ca sotu' devine neglijat; e adevarat ca bb e pe locul I, da' si sotu' are partea lui ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Angela T. spune:

... AOLEO!! CRE'CA IAR MA BESTELESTE VEVE !!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa spune:

Da...asa se intimpla.Dar eu ce ma fac ca au trecut patru ani de cind am nascut si cheful nu de a face dragoste nu mai vine...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa spune:

Da...asa se intimpla, numai ca eu nu mi-am revenit nici dupa aproape cinci ani. Cred ca am luat mult prea in serios rolul de mama. Ce ma fac????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mumulina spune:

fa o schimbare. nu, nu de sotz, de alte alea. plecati in weekend singurei sau trimite copilul la mama sau incearca din chestiile alea pe care le scriu fetele: cina romantica, lumanari...

,don'soara Alex si bb Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

Daaaa..... frigiditate dupa bebe. Da nu la mine, la sotu', si-l tine asa de vreo 6 ani!ooops, pardon! asa ca nu va plangeti de ce n-aveti, ca va e bine asa

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

quote:
Originally posted by Angela T.

ce frigiditate??????????? nici pomeneala, vorbiti prostii .......eu de-abia astept sa treaca cele 6 saptamani chiar azi am simtit niste imbolduri numa' ca nu s-a putut si nici pomeneala ca sotu' devine neglijat; e adevarat ca bb e pe locul I, da' si sotu' are partea lui ...



Angela mama, eu ajung sa cred ca noi suntem anormale cu sau cu .... nu vezi fetele astea cum sunt? si ....
si noi.... dupa .... hmmm, ce-o fi anormal cu noi?

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by Lidia
Angela mama, eu ajung sa cred ca noi suntem anormale cu sau cu .... nu vezi fetele astea cum sunt? si ....
si noi.... dupa .... hmmm, ce-o fi anormal cu noi?

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!



Iote-te la ea!Cica ce-i anormal?!?!?!?!Anormal e ca sunteti...NORMALE!

Smile! It's free therapy...www.wtv-zone.com/PageBreak/MSNTV/flashbf.gif" border="0">
Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput