Cum fac sa trimit informatii de 600 MB?

Cum fac sa trimit informatii de 600 MB? | Autor: CristinaT

Link direct la acest mesaj

Buna dimineata! A plecat sotul in delegatie si i-am luat CD cu prezentarea .......... innebunesc. Cum sa fac sa rezolv?

4 ani - februarie 2004

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adda spune:

Ai putea sa pui informatiile pe un server si el sa le downloadeze de acolo.
Sau sa trimiti cd-ul cu un curier rapid .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Multumesc adda, nici nu pot sa-ti zic cum ma simt! Nu stiu cum e cu serverul... dar vreau sa trimit cu un curier rapid. Ce inseamna rapid? in cate zile ajunge? Eu vreau sa fac ceva sa ajunga maine. Partea cea proasta e ca nici nu stiu la ce hotel sta nu stiu decat orasul. Pana acum nu am reusit nici macar sa atat sa aflu, hotelul!
Ai trimis cu un curier rapid unde pot sa gasesc curier rapid, te rog... ajuta-ma.





4 ani - februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

Cristina, vad ca esti din Bucuresti.
Poti trmite cd-ul cu PRIORIPOST (un serviciu al Postei Romane) sau cu
CARGUS (nr din Bucuresti: 021-4113377...TARIF: 143.200 lei). Am trimis colete si cu CARGUS-ul si cu PRIORIPOST...de obicei, ajung la destinatie intr-o zi...trebuie insa sa vorbesti ca sa stii sigur la ce ora ajunge la destinatar.
Nu are cine sa te ajute sa pui informatiile pe un server? Ar fi mai simplu...si mai putin costisitor...eu nu prea stiu cum se face asta (stie sotul meu, dar el nu e acum langa mine si tu ai nevoie urgent )

4 ani - februarie 2004
[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Multumesc mult, am sunat chiar acum sia junge in 2 zile... si numai daca pun coletul pana in ora 14.00. Iar eu nu am reusit sa aflu adresa!!!!!
Nu stiu ce sa fac!?

4 ani - februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

Singura solutie care-mi mai trece acum prin cap e sa mergi la Autogara si sa-l rogi pe soferul autobuzului care pleaca in orasul respectiv sa ia cd-ul cu pricina (in schimbul unei sume modice)...sotul tau sa astepte autobuzul in statie si gata: in cateva ore, cd-ul e la el!
Sper sa-ti raspunda si alti membri care sa-ti ofere idei mai bune

Mergi la inceput