Fumatul in timpul alaptarii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

La ce a spus OanaBee ar mai fi de adaugat in aceeasi directie-fumeaza tigari cu continut minim de nicotina(0.1mg).Adica Salem Panissimo,Kent1,Dunhill1,etc.

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

Eliana si sa va traiasca bonbonica voastra mica!!!Deci gata burtica s-a dus! Va doresc tot binele din lume voua si fetitzei voastre mici! Si cred ca daca ai avut puterea sa nasti un copil, vei avea si PUTEREA si VOINTZA de a te lasa de fumat! Ce zici,eu zic ca sa nu te mai gindesti la "iarba dracului" cum ii spune bunica mea! Si sotziorul tau trebuie musai sa te sustzina si daca e fumator, nu-l lasa sa va afume pe tine si pe!!!

***Alba***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliana spune:

Fetita mea se numeste Reina si este un ingeras . Oricum eu m-am lasat de fumat din momentul in care am aflat ca sint gravida . Mi-am dorit acest copil de foarte mult timp si nu vreau sa risc deloc . Nici nu ma mai gindesc la tigari deloc .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliana spune:

Sa-ti traiasca si tie gemenii si sint atit de draguti . Cred ca esti o fericita ca ai si fetita si baiat . Eu nici nu ma mai gindesc la tigari si am renuntat . Si sotul meu fumeaza dar tot afara departe de fetita .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliana spune:

Nu mai fumez si sotul meu cind fumeaza se duce afara si de fiecare data dupa ce fumeaza se spala pe dinti . Eu de fapt am fumat doar trei zile cite o tigare pe zi , dimineata la cafea . Acum am renuntat .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliana spune:

Draga Alba , eu nu mai fumez de cind sotul meu mi-a spus ca nicotina trece in lapte . Mi-am dorit pre mult acest copil si nu vreau sa risc nimic sau sa-l pun in pericol .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliana spune:

OanaBee eu nu mai fumez . Ai perfecta dreptate cu poluarea . La mine in casa nu se fumeaza si daca sotul meu vrea sa fumeze iese afara . Nu vreau sa-i pun in pericol viata micutei mele .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alba spune:

BRAVO ELIANA! Felicitari!!!Esti o mamica super constincioasa si atunci cind iubesti totul vine din inima! Un mic pentru REINA si unul marepentru tine!!!

***Alba***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Theodora spune:

Tocmai vroiam sa postez un astfel de mesaj cu felicitari.L-e meriti.BRAVA ELIANA!!!

quote:
Originally posted by alba

BRAVO ELIANA! Felicitari!!!Esti o mamica super constincioasa si atunci cind iubesti totul vine din inima! Un mic pentru REINA si unul marepentru tine!!!

***Alba***



Sarbatori fericite!
THEODORA,GIANNIS,ALEXANDROS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliana spune:

Pentru fata mea fac orice ca mi-am dorit-o prea mult si nu numai din cauza asta
si pentru faptul ca o iubesc enorm si nu vreau sa i se intimple ceva rau din cauza mea . Nu mi-as ierta niciodata daca i s-ar intimpla ceva ( doamne fereste )

Mergi la inceput