Album foto

Album foto | Autor: rain

Link direct la acest mesaj

As dori si eu sa-mi fac un album foto, dar nu stiu ce trebuie sa fac. Ma ajutati? Multumesc.

nicole - 5 saptamani

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Pentru album:pe pagina principala a forumului(in josul paginii) intri pe "Desprecopii.com:Albumul de poze al membrilor",apoi "editeaza albumul tau","pune poza pe server" si de-acolo cred ca te descurci ("browse" fotografiile pe care le vrei din pc-ul tau).Poti pune 6 fotografii,care sa nu depaseasca 30kb fiecare.
Succes!


Irina & Vevemica & margica(20) din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

draga veve,

in primul rind, sa-ti traiasca fetita - ce simpatica e poza de pe paginutza - si tot in primul rind, o sarcina usoara si zile frumoase.

am facut tot ce ai scris tu ca trebuie facut pentru a-mi accesa albumul, dar se pare ca trebuie sa contactez 'administratorul' (cine-i, oare?!), ca inca nu am cont de album. ce fac?

multu mult. ginduri bune....

mona (cu lia mica in burtica - 19 saptamini)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Membrii noi primesc cont de album la sfarsitul lunii in care s-au inscris.Putina rabdare,plizzz!


Irina,Vevica-mica & margicu' din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monet spune:

multumesc, veve!
o sa am rabdare.....

numai bine!

mona (cu lia mica in burtica - 19 saptamini)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza spune:

Draga Veve, eu am o luna de cand m-am inscris si la "Desprecopii.com:Albumul de poze al membrilor", nu vad nici un link cu "Editeaza albumul tau"

Madutza & ingerasul din burtica de 16 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Madutza,esti membra de doua luni si jumatate.Au fost niste problemute in ultimul timp si nu stiu daca s-a mai ocupat adminu' de albume.Un picut de rabdare...o sa se rezolve!

Irina,Vevica-mica & margicu' din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza spune:

Mercic Veve!

Madutza & ingerasul din burtica de 16 saptamani

Mergi la inceput