Un nou venit fff dubios

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurenta

.dragi moderatorii vorba lui andacos,stati mai cu batul la intrare cand isi fc cont pe aici.......



Pai draga mea laurenta,cind "ma citezi"macar citeaza-ma cum trebuie!

Intre problema semnalata de mine(user sub moderatzie care jigneste urit un alt membru)si problema semnalata de tine...e o mare diferentza!Plus ca eu nu am spus nimanui s astea cu bita la intrare!

Da' cum ai contorizat evaluarile negative,ca nu ma prind?Ca doar nu cred ca ai numarat voturile!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Pai la evaluare primesti mesaj si eu am in total vreo 90 cred
Mai draga mea andacos sa stii ca m.am luat de afirmatia ta in sensul bun.......mi.a ramas in minte,si am postat
Era la un subiect mai vechi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Uite aici ca ne scrie adminul cum trebuie dezactivata optziunea,sa nu mai contorizam evaluarile

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=172793&nm=Dezactivarea-optiunii-evaluarea-mesajelor

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Eu personal nu sunt de acord cu aceste practici. Nu sunt de acord cu userii care isi fac "hobby/sport" din a urmarii si "faulta" alti useri. Daca situatia continua propun echipei de moderare inchiderea contului respectiv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

multumesc.....acum mai am inca 5 la activ.sunt 95 pana acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

am inchis contul respectiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

Draga andacos nu e vb de avaluari ca nu ma intereseaza ,si fiecare cu opinia lor.....sa ma evalueze cat vor,nu asta e pb.
Pb e ca user/ul AVVA e un nou venit,nu are nici macar o postare,un subiect ceva,si a inceput sami evalueze mesajele si activitatea pe forum,de la inceputuri pana acum.....pur si simplu ma simt urmarita .......pe forum!
Si poate ca e bine sa primim aceste mesaje ,asa mi/am dat seama azi ca cine stie ce le poate mintea la lumea asta....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

laurenta,eu stiu ca sunt urmarita pe forum(ba chiar au intrat si mi-au scris intr-un album personal),insa uite ca nu-mi bat capul!

Uite ca tzi-a rezolvat admin()problema,potzi dormi linistita acum!(daca aveai activata sau mai bine zis dezactivata optziunea aia,nici uramrita nu te mai simtzeai,nici subiectul asta nu mai era,erai mult mai linistita!Si avva raminea pe forum,ca cine stie ce comoara se ascundea sub nick.ul ei)

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurenta spune:

AMIN........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

pfii, admin, ma bucur ca nu esti adeptul rezolvarii problemelor cu uitatul pe geam la o minunata zi cu soare.

Mergi la inceput