probleme hacking

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Mno, eu nu intelesesem in prima faza ce e cu avertismentul rosu al lui "desprecopii", ma tot gandeam: o fi o gluma si n-o inteleg eu?! Apoi am vazut ca si Marius avea si m-am prins ca e hackereala dar jur ca nu l-as fi suspectat pe "bunu' crestin", chiar uitasem de el:))
Of, e tzicnit rau, saracul, eu ma minunam cum nu e evident asta pentru toata lumea, de la prima postare ultra-prolixa si ciudata pe care i-am citit-o (era la un subiect despre copiii care nu au limbaj adecvat varste) am ramas marcata, ce creatura ciudata, ce bizar i se invart rotitzele prin cap si ce stil de exprimare nemaintalnit are...
Oare me mine m-o fi hackerit cu ceva, ca nu imi dau seama? Ca nici pe mine nu ma iubea:))) Hai cu sarba-n carutza!
Si chiar se pot lua masuri legale impotriva unui astfel de om? Wow! Sa ne tineti la curent! Poza nu ne-o aratati, macar sa-i asociem stilu' cu o moaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

ilinca, era mai mult decat evidenta problema userului respectiv, insa nu (cred ca) a indraznit cineva sa i-o tranteasca in fata, in mod direct.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ah, Buli, citeste pe la Sufletul Credintei si o sa te lamuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

olala!

totusi, ce la lume l-a luat in serios!
n-am mai vazut asa chestie de la yank incoace (aia in alt registru, desigur)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

Ne-ar trebui o sub-sectiune a Zonei Zoster numita Gradina Zoologica sau Muzeul Antipa sau Mina Minovici sau cum vreti, unde sa putem pastra in formol threaduri din astea savuroase sau exemplare din astea cu colivii de canari la mansarda.

uite acu d ex is curioasa sa vad ce mai scrisese asta despre copii si limbaj, ca sa nu mai zic ca ma intreb cine era Yank si ce-a facut :)

De cate ori deschid fereastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

yank era unul care se dadea bogatas de LA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Din cate am citit eu in arhiva, yank ala era un smekeras genul "golanas de cartier" care se da jentilom rafinat si spirituel...texas asta e trilu la modul creepy.
Da' forumu' tot cu intermitentze merge de dimineata, mestereste in continuare Mi'aitza la el?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Inca suntem sub atac. Daca vedeti lucruri suspecte va rog sa-mi scrieti la florin@desprecopii.com.

In alta ordine de idei am inteles care este procedura de a reclama pe cineva pentru hacking in America. Nu ne vom lasa pana ce acest om nu o sa fie pedepsit. Inca o data avem toate datele lui: nume, adresa, poza, nr. de telefon, website personal, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Ieri dimineata am vazut la Marius un alt avatar. Acum inteleg de ce si de unde.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

sunteti siguri ca la el va duc datele?
poate va directioneaza gresit

Mergi la inceput