Reteta de cornulete

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns schuster laura spune:

Am facut Brinzoaicele si mi-au iesit grozave.
Azi de dimineata am impachetat ultimele pt. scoala si servici odraselor mele.
Inca o data multumesc mult Simona.

schuster laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

quote:
Originally posted by schuster laura
Am facut Brinzoaicele si mi-au iesit grozave.Azi de dimineata am impachetat ultimele pt. scoala si servici odraselor mele.Inca o data multumesc mult Simona.schuster laura
laura cu multa placere.....imi pare bine ca ti-au iesit ....si eu am primit reteta de la dulcineea de pe forum(mi-a trimis-o in email)uita si poza cu elel(s-a indurat de noi si ne-a trimis si poza)Mii de multumiri dulcineea.(si eu le-am facut de multe ori).intodeauna mi-a iesit branzoicile....si yami-yami.pupici!dulcineeaNou venit Canada2 Mesaje Trimise - 30/03/2004 : 05:34:02 -------------------------------------------------------------------------------- http://f2.pg.photos.yahoo.com/ph/miam2miam/my_photos don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TORIA spune:

Tare bine arata brinzoaicele maine incerc si eu.Dar in celelalte 2 poze ce erau ca nu arata a brinzoaice,nu ne dai si noua reteta?
Cate bucati au iesit din reteta asta sau ati facut din dublu?

FIECARE PENTRU EL SI DUMNEZEU PENTRU TOTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

TORIA in celalta reteta e ...asa se numeste empanadas.eu le-am facut de paste....sunt foarte bune...mie mi-au iesit 20 bucati de empanadas.stai asa ca o sa caut linkul unde e reteta.don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaM spune:

TORIA....uita aici a scris antonia reteta de ampanadas.http://www.reclama mascata//avertizare/forum/topic.asp?TOPIC_ID=20195&whichpage=2sper sa iti fie de folos......sunt foarte bune(eu nu am pus stafide in carne...am lasat-o fara stafide.)don't worry....be happy.mona78

Mergi la inceput