clarificare- monicav

clarificare- monicav | Autor: doras

Link direct la acest mesaj

In primul rind vreau sa anunt ca deoarece nu am putut accesa contul meu monicav m-am inscris sub un alt nick - doras si am o alta adresa de mail.
Vreau sa anunt asta pentru a nu avea surprize mai tirziu, nu as vrea sa imi fie blocat si acest cont deoarece doresc sa fiu in continuare membra a acestui site.
Din pacate a fost o mare confuzie cu privire la identitatea persoanelor care scriau sub diverse nick-uri si am avut surpriza sa fiu identificata ca si caterina j, printre altele. Daca cineva a citit mesajele mele cu privire la acel subiect, eroarea facuta de administratori e evidenta.
Inteleg pe de o parte de ce administratorii au luat aceasta hotarire, as fi preferat insa sa fiu abordata de la inceput si sa am posibilitatea sa clarific situatia.
Mai multe persoane pot folosi acelasi internet provider si chiar acelasi computer, asta nu inseamna ca este o conspiratie.Dupa cum am mai scris, inteleg reactia oarecum pripita pe care ati avut-o, as fi apreciat totusi un drept la replica mai ales ca nu am avut niciodata probleme cu administratorii acestui site iar mesajele mele nu au deranjat niciodata pe nimeni.
Sper ca am lamurit lucrurile, daca mai sint dubii sau daca mai exista neincredere as dori sa fiu contactata - daca se poate - inainte ca administratorii sa ia vreo hotarire radicala.

monicav, actuala doras

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Draga DoraS

As vrea sa-ti atrag atentia la urmatoarele:

1. Utilizatorii: DoraS, monicaV, AdinaNZ, Anouk, Caramela, Naoko si CaterineJ sunt aceeasi!!!

Acesti utilizatori folosesc acelasi doua IP-uri respectiv cu legatura de acasa si cea de la universitate. Singura posibilitate ar fi daca mai multe poersoane impart acelasi calculator, dar aceasta este greu de crezut deoarece persoanele de fata impart 2 calculatoare (de acasa si de la servici)!!!

Insistenta ta ne forteaza din pacate mana! De aceea am decis sa depunem o plangere scrisa atat la universitatea in cauza cat si la internet providerul in cauza. Aceasta plangere o sa contina si paragrafe traduse in limba engleza din mesajele pe care le-ai publicat pe acest site precum si un raport despre "spamul" informational pe care tu (si nu numai) cu rea vointa il produci pe acest site.

Ramane la latitudinea universitatii respective sa verifice cate persoane vorbitoare de limba romana impart la orele cu pricina acel calculator.

Cu respect,
www.desprecopii.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

O rectificare: stim ca unele conturi de utilizator prezentate mai sus sunt folosite ocazional si de persoane din SUA. Raportul mai sus mentionat va avea si destinatia SUA.

Ne pare rau ca trebuie sa actionam asa de drastic dar nu putem sa lasam aceasta comunitate batjocorita de niste oameni care din orgoliu personal si rea vointa recurg la metode imature de agresiune.

Mergi la inceput