STELUTELE de la membrii

STELUTELE de la membrii | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

Draga comunitate,

Am modificat "nivelele" de la care se acorda o noua steluta. Am apelat la acest lucru deoarece in curand o mare majoritate ar fi avut numarul maxim de stelute si acestea ar fi devenit implicit inutile.

In urma acestei modificari multi dintre utilizatori au pierdut o steluta! Sa nu se supere caci nu am avut cu nimeni nimic personal. Mai mult cine este mebru activ al acestei comunitati isi va recastiga steluta foarte rapid.

Numai bine,
Florin

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Sunt juni o o r.. sunt ju-ni-o-o r... la la la
adica mai tanar... mai cu par pe cap...
, da cin` se supara nenea florin ? nu cred ca e cineva care sta pentru stelutze pe aici prin preajma...sau daca e cineva care sta (doar) pentru stelutze.. rushine.

Si aaa.. apropos... remarc cu bucurie ca nu mai scrie "sefu" ci Florin..

Cu respect,
Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

Maaaammmaaaa! Am fost degradata! Ma obisnuisem cu galbenul, ca tot e culoarea preferata a lui fimiu, da' sefu', am si eu o maaaarreee rugaminte, daca tot mi-ai luat o steluta, nu vrei sa-mi schimbi culoarea la restul? Da' daca-ti spun culoarea mea preferata cred ca te superi (e verde, pe bune, ca ochii mei).
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilach spune:

Oare stelutele sint chiar atit de importante?

Eu sint aici pentru cu totul altceva si sigur si altii...
Prefer culoarea violet...dar e foarte buna si rosie ...

"Un sfirsit e un inceput..."

ella& laura,andrei,andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

hai ca m-am linistit! nu stiam ce s-a-ntamplat! nu ne suparam, e ok. o steluta in plus sau in minus e tot aia pana la urma.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Admin. nu ma supar,stelutele sint bune doar ca sa vedem vechimea noastra aici.
Daca vreau scriu enspe mii de prostii si iau 5 stele????

Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piatra lunii spune:

Ia sa ma uit si eu la stelutele mele,ca io nici nu le-am bagat prea tare in seama pana acu.Ca doar nu scriu pe forum ca sa vanez stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmina spune:

Si eu de-abia acum am observat ca sunt iar junioara! Nu-i nimic, m-ati mai intinerit! Ce poate fi rau in asta?!

Pupici, Cosmina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Eu am o nelamurire: in lista membrilor apar cu 4 stelute rosii si cand pun mesaj pe forum apar cu 5 galbene. Nu ar fi trebuit sa apara 4 rosii peste tot?

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Vad ca s-a rezolvat, acum vreo 5 min am pus un mesaj la generale si erau 5 galbene.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana P spune:

Si eu ca si Pietricica nu am bagat de seama, si asa cum spun si fetele nu cred ca prea conteaza nr. stelutelor, atata timp cat suntem aici pentru alceva decat pentru numarat stele.
Pe mine nu ma deranjeaza ata timp cat va am langa mine.
Dana

Mergi la inceput