Recomandare medic pediatru

Recomandare medic pediatru | Autor: delia_alx

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor,As vrea si eu o recomandare pentru un medic pediatru bun in zona Pta. Iancului din Buc. Daca este si medic de familie ne inscriem.Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Buna. Eu iti pot recomanda un pediatru-pediatru, ne-medic de familie. E obligatoriu sa il inscrii la un medic de familie, dar e bine sa ai si un pediatru "de spital", profesionist. Tipul de care zic se numeste Alexis Cochino si da consultatii la domiciliu. Il gasesti pe www.pediasan.ro. Eu apelez la el intrucat medicul de familie (pediatru) nu venea acasa, vroia sa vin cu puiul care avea peste 38 la cabinet. Dl. Cochino a depistat, pe langa viroza respiratorie, si o otita si ne-a tratat cat mai putin chimic cu putinta (am scapat fara antibiotic). Mi-a placut ca l-a consultat pe pitic fara sa-l brutalizeze, s-a jucat cu el si mie mi-a explicat de unde boala si de ce recomanda ce-mi recomanda.

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Doctora mea de familie are cabinetul in Iancului. Cand am probleme cu fetita la ea ma duc, ea i-a facut toate vaccinurile, insa nu e pediatra, specializarea ei este pe homeopatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_alx spune:

Multumesc Monica! Noi avem un dr. neonato "de spital" care vine acasa f. bun dar care este fff. ocupat si de aceea vreau un medic bun pediatru ca in cazul in care nu este in tara sau nu poate veni. Sa am la cine apela in cazul unei raceli sau boli usoare.Absoluta daca poti sa-mi dai detalii despre d-na doctor la care mergi tu chiar imi cautam un medic homeopat bun.Multumesc

Mergi la inceput