cum va distrati cu copiii, in acest wk?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Noi suntem fani(noi=Elise) calarie...asta e pe primul loc in activitati preferate...in general pe langa orice oras trebuie sa fie un centru hipic..

Apoi mai mergem la panoul de escalada...sau la stanci in aer liber, sau la drumetii cu rucsacul in spate...sau ii dau de lucru in gradina, acum ca e toamna..pfuai cat e de incantata sa taie si sa adune crengi..sau adunam castane, alune, nuci, etcetcetc si cream din ele diverse jucarii...cam asta facem noi in weekend...

Florina, mama de Elise(9 iulie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

In we trecut am fost la teatru. La Ion Creanga, toata saptamana e festival de teatru. Din cate stiu, mai e si sambata. Noi am vazut Printesa Kosjia si a fost foarte frumos (total diferit de ce mai vazusem pe la noi).
In we acesta mergem la munte. Sper sa tina si vremea cu noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elag spune:

Sambata vom merge la Muzeul National de Arta. E wk in care pot merge familiile cu copii intre 10-12 ani.
Si, reincepem si cursurile de inot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Am fost si noi in week-end la cinema la Mall, am vazut "Ice Age 3".
Nu prea a avut el stare sa stea aproape 2 ore pe scaun, dar in sfarsit, i-a placut

Week-end-ul ce urmeaza avem invitatie la soacra-mea, e ziua ei

Ingrid si Cristi 6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

cred ca vizite pe la prietenii nostri cu copii-sa se joace plozii...ca,altfel e asha de frig afara...

sau ne gandeam sa mg cu trenu,cu Sageata,pana la Otopeni si inapoi,sa vada si el cum e cu trenu:P...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

sambata suntem invitati sa petrecem alaturi de alti copii.

duminica dimineata avem teatru in cartier la noi. mergem la un loc de joaca, unde 45min e teatru de papusi si dupa aceea joaca pe acolo.

duminica dupa-amiaza n-avem nimic organizat asa ca mai citim pe aici, poate descoperim ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitza2005 spune:

Temperaturi ridicate zilele astea. Ceva idei pentru wk?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elag spune:

afara la aer!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Noi maine dimineatza mergem cu gradi la ferma animalelor din comuna Pantelimon. Speram sa fie vreme buna si vitei nou-nascuti ca sa le dam lapte cu bibe.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Citat:
citat din mesajul lui anya

In we trecut am fost la teatru. La Ion Creanga, toata saptamana e festival de teatru. Din cate stiu, mai e si sambata. Noi am vazut Printesa Kosjia si a fost foarte frumos (total diferit de ce mai vazusem pe la noi).
In we acesta mergem la munte. Sper sa tina si vremea cu noi.

Anya
[/quot[quote]citat din mesajul lui anya

In we trecut am fost la teatru. La Ion Creanga, toata saptamana e festival de teatru. Din cate stiu, mai e si sambata. Noi am vazut Printesa Kosjia si a fost foarte frumos (total diferit de ce mai vazusem pe la noi).
In we acesta mergem la munte. Sper sa tina si vremea cu noi.

Anya

Sediul teatrului Ion Creanga nu e in renovare? Asa stiam.

Mergi la inceput