De ce nu pot intra pe chat???

De ce nu pot intra pe chat??? | Autor: Babee

Link direct la acest mesaj

De cate ori incerc sa intru pe chat..nu se intampla nimic..trebuie pus vreun program ceva, sau nu stiu??Na ca la capitolul asta is incepatoare...
Imi poate spune si mie cineva cauza de ce nu vrea????

'Fiecare dintre noi este un inger cu o singura aripa.Si nu putem zbura decat imbratisandu-ne unul pe celalalt.'
Iubi, mamica cu burtica:)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia-daniela spune:

Iubi,

dacä apesi pe chat, apare o fereasträ micä, cu "camerele" de discutii...dupä ce iti alegi "sufrageria"...cä prin altä parte nu e nimeni...te intreabä de Nickname si de parolä...mai erau probleme cu parola, dar in cazul ästa, trebuie sä intri la Profil personal, si sä dai din nou parola, dupä care intri din nou in chat...de data asta trebuie sä meargä!!!
Vezi, ca nu cumva sä aparä fereastra asta micä sub fereastra forumului, care e mare si o acoperä...altä explicatie nu am...imi pare räu...am incercat si eu, si la mine functioneazä.

Succes, Cami.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eryka spune:

Pana acum o saptamana nu am avut probleme cu chatul.Insa acum nu mai pot intra pe chat deloc nici macar nu imi apar "camerele" Cu toate ca sunt logata in forum atunci cand dau pe chat imi zice ca tebuie sa ma loghez in sistem ptr. a putea folosi chatul .De ce?oare ce se intampla ?Ce ar trebui sa fac?Rog un sfat.

Multzumesc.

Eryka & sufletzelul din burtica ---„

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Babee, vad ca ai reusit pana la urma, ma bucur!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

nici eu nu mai pot intra!cand selectez camera, oricare ar fi ea, se aude ca o usita trantindu-se, ca atunci cand iesi de pe chat sau de pe messenger de exemplu, apoi se inchide. ce se intampla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunda spune:

La mine, cand apas pe chat, imi apare "aceesul pe chat interzis". Are cineva vreo idee, de ce si ce sa fac? Multam!
Mirunda

"Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Da un log out, apoi log in si incearca din nou. daca nici asa nu merge, du-te la profilul personal si schimba parola, iesi, logeaza-te cu parola noua si intra din nou.
Succes!
Andrada

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelate stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina constantin spune:

buna dimineata tuturor! din pacate tot nu pot intra pe chat, cu toate ca mi-am schimbat si parola!nu stiu ce se intampla, avand in vedere ca nu mi se intampla numai mie! sa speram ca se rezolva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

nici la mine nu merge..de vreo saptamana..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

alte sugestii aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Incercati aici:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13586&whichpage=1

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelate stele

Mergi la inceput