Reorganizare forum

Reorganizare forum | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

Dragi utilizatori, moderatori

Observ ca la acest forum s-a inceput o reorganizare a retetelor si asta estu un lucru foarte pozitiv. De aceea am sa vin in ajutorul vostru si am sa creez o categorie noua la bucatarie care sa aiba ca subcategorii forumuri si apoi subiecte. Retete rapide poate deveni deci un forum la categoriei "La bucatarie". Este o idee buna? Mai aveti alte idei care le-am putea realiza ca sa va ajutam pe voi moderatorii dar mai ales pe membrii comunitatii sa gaseasca mai rapid ceea ce cauta?

Astept raspunsuri in cadrul acestui subiect!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liviu`s spune:

"Retete mese festive"
"Diversificarea alimentatiei"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Bucatarie traditionala- si ne da fiecare ce se gateste prin tzara prin care bantuie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns janib spune:

retete copii 6 luni, 8, 9 1 an..etc
retete pentru diabetici
retete vegetariene


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

quote:
Originally posted by janib
retete pentru diabetici
retete vegetariene


jb



retele pentru diabetici au fost doar cateva traduse de mine deci nu mi se pare ca ar trebui sa se faca o subcategorie.se va continua la cele scrise acolo.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daria spune:

PRAJITURI / DULCIURI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zizee spune:

super, admin!

niste propuneri:

retete simple si rapide pentru anti-talente

retete cu peste si fructe de mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emoison spune:

quote:
Originally posted by papadie

Bucatarie traditionala- si ne da fiecare ce se gateste prin tzara prin care bantuie



Poate zic o timpenie...da zic!:)
Ar fi bine, la faza cu bucataria traditionala, eventual, 2 subcapitole:
1. Bucatarie traditionala romaneasca (subiectul apare cu regularitate in preajma Sarbatorilor), adica ciorba de burta, sarmale, cozonac, pasca, etc...
2. Cum a zis papa, unul cu "ne da fiecare ce se gateste in tara in care bintuie"

Cu bine,
Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Si mancarici care nu ingrasha?

Q (Gabriela)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Eu aproape ca nu gatesc niciodata (se pune daca fac mancare o data pe an? nu cred), dar as propune ceva de genul Secretele bucatariei, adica ce sa faci in caz ca se taie maioneza, aluatul, frisca, in general in caz ca gresesti ceva sau cum sa iasa galustele bune. Cand se pune laptele cald/rece....
Asta e propunere de la un antitalent veritabil care are norocul ca nu e obligata sa gateasca. Asa ca puteti sa n-o luati in seama, imi dau si io cu parerea la ce nu ma pricep...
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia-daniela spune:

Da faceti mai repede, cä mie mie foameeee!!!

Cami.

Mergi la inceput