Mercurialis Salbe-crema pt. decalotare

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielatt spune:

Mirona, buna !!!
ai PM sa discutam detaliile de transport. daca mei este valabil, binenteles.
Fetele, ce rezultate mai aveti?
Noutati ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catrinik spune:

Fetelor ati comandat deja crema?
As vrea si eu sa ma bag.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielatt spune:

Fetele cochetele !

sunt mandra posesoare a celor doua tipuri de crema.
Am insa un dubiu referitor la cea alb/verde.
deci: incep masajul cu aceasta crema? Una dintre fete spunea ca scrie pe prospect ca nu ar trebui folosita mai mult de 3 zile.
va rog mult, mamicile care au folist deja cremele acestea, ma pot ajuta cu o parere, un raspuns..orice m-ar putea ajuta in decizia de a utiliza crema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Citat:
citat din mesajul lui danielatt

Fetele cochetele !

sunt mandra posesoare a celor doua tipuri de crema.
Am insa un dubiu referitor la cea alb/verde.
deci: incep masajul cu aceasta crema? Una dintre fete spunea ca scrie pe prospect ca nu ar trebui folosita mai mult de 3 zile.
va rog mult, mamicile care au folist deja cremele acestea, ma pot ajuta cu o parere, un raspuns..orice m-ar putea ajuta in decizia de a utiliza crema.

Ce mi s-a tradus mie e ca dc ai ceva de genul eczema, plaga sau asa ceva si nu se amelioreaza dupa 3 zile, sa consulti un medic.
Eu am folosit la feciorul meu mai mult de 3 zile - vreo 3 sapt.
Acum e ok - adica decalotat - si vad ca nu s-a prins nimic inapoi (cand era mai mic, sub 3 ani, avea perioade in care se dezlipea apoi se prindea inapoi, pe atunci nu stiam de crema asat).

Oana, mami de Ana Maria (intr-o zi de 13... 13 iunie 2008) si Paul-Victor (ziua cea mai lunga: 21 iunie 2006)
Priveste partea buna a lucrurilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viviannie spune:

Fetelor, m-ati innebunit!

Citesc, recitesc, si totusi? Care crema e cea miraculoasa?
Mercurialis Salbe de la Wala? (rosu/alb)
sau
Mercurialis Perennis de la Weleda Ag? (albastru / cu ce-o mai fi...)

Va rog, raspuns scurt si la obiect, si la sigur: k s-a decalotat complet cu crema x...

Multumesc.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka29 spune:

Ma intereseaza si pe mine foarte mult aceasta crema dar nu stiu cum sa o comand. Am intrat pe saitul de la weleda dar nu prea stiu lb germana. Si in plus am vazut , daca am inteles bine ca se cere un numar de cont. Nu prea inteleg despre ce cont e vorba si daca si voi ati intampinat aceeasi problema.
Si inca ceva> daca este cineva care are cumva doua creme si ar putea sa-mi vanda si mie una?
Multumesc!

Mergi la inceput