Unde gasesc produse Hipp?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

si AICI

-------


Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki31 spune:

Ashera de unde cumperi produsele hipp din Ungaria? Merg in Germania saptamana viitoare si as vrea sa imi fac si eu un stoc pentru bebe .Mersi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

kiki daca mergi in germania gasesti in orice DM si aproape in orice supermarket...mult mai bine ca pret decat in ungaria si gasesti si lapte hipp bio pentru toate varstele ...noi de acolo luam lapte ptr pitic de 2 ani si facem stoc cam pentru 6 luni de 2 ori pe an ...

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki31 spune:

Multumesc Bulinuta eu mergeam mereu la Aldi nu stiu ce inseamna DM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

la aldi nu stiu daca au...DM este un magazin cu tot felul si de obicei il gasesti in locurile unde este si un aldi si un kika etc...

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Citat:
citat din mesajul lui kiki31

Ashera de unde cumperi produsele hipp din Ungaria? Merg in Germania saptamana viitoare si as vrea sa imi fac si eu un stoc pentru bebe .Mersi


KIKI, noi mergem la Szeghed, ca e foarte aproape de Timisoara. Cumparam din Cora, de obicei, dar mai trecem si prin Tesco, ptr ca si acolo au. Sunt unele sortimente care se gasesc doar in Tesco.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki31 spune:

Multumesc mult fetelor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Si pe bebereal.ro se gasesc produse hipp bio.

tiker
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MMonique spune:

Absolut toate produsele BIO de la HiPP le gasiti pe magazinul cu ecologice pentru copii Napati. Cautati pe www.napati.ro la categoria Mancarica Bio, au inclusiv biscuiti si cereale. Si pentru mamicile care alapteaza, ceai BIO pentru stimularea lactatiei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisellino spune:

la kaufland sunt o gramada de produse hipp, si bio si de toate


ajutor pentru robi: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144576

Mergi la inceput