Restaurant Capitol

Restaurant Capitol | Autor: Ciresica5

Link direct la acest mesaj

Este cineva care a facut nunta sau botezul la restaurantul Capitol? Sau daca ati participat macar la vreun eveniment acolo? As avea nevoie de cateva detalii: cum este personalul, cam cat costa meniul, etc.

Va multumesc si astept cu nerabdare raspunsurile voastre!

30+ cu

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ciresica5

Este cineva care a facut nunta sau botezul la restaurantul Capitol? Sau daca ati participat macar la vreun eveniment acolo? As avea nevoie de cateva detalii: cum este personalul, cam cat costa meniul, etc.

Va multumesc si astept cu nerabdare raspunsurile voastre!

30+ cu



Buna...scuze ca nu am vazut mai devreme subiectul...

Am avut nunta la restaurant Capitol in 2006. Nu am decat cuvinte de lauda...Sef de sala a fost d-nul Ion ( am inteles ca e bine sa prinzi tura dansului fiindca e mai bun decat celalalt sef de sala), meniul a fost 90 de lei atunci, am venit cu bautura noi, colaboreaza cu o cofetarie foarte buna , iar sala a fost admiratia tuturor( noi am facut in sala din spate) , atunci era verde, acum nu mai stiu cum e...

Daca mai vrei sa afli ceva , cu mare placere iti raspund.

Sarcina usoara si bebe sanatos!!!

Cristina, mami de Mihaita (30 iulie 2008)






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciresica5 spune:

Buna Cristina,

Multumesc din suflet pentru raspunsul tau !
Ma bucur sa aud lucruri de bine legate de acest restaurant, dar as mai avea totusi niste intrebari : la ce te-ai referit cand ai zis ca "sala a fost admiratia tuturor"? Este "impodobita" mai deosebit sau ai avut tu o firma specializata care s-a ocupat de organizare?
Mancarea este buna si suficienta? La finalul petrecerii au fost cinstiti sau au mai incercat "sa-si rotunjeasca" profitul pe seama voastra?

Scuza-mi avalansa de intrebari, dar vad ca tu esti singura care detii asemenea informatii!
Multumesc mult inca o data!

P.S. lui Mihaita! Sa fie sanatos, sa creasca mare si frumos si sa aiba parte numai de bine!

32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

multumesc frumos de urare!!!

M-am referit la sala in sine, nu mai e nevoie de nicio decoratiune; arata superb , plus ca au niste geamuri ce dau intr-un hol permament luminat, astfel creand falsa senzatie ca afara este lumina. Au avut un efect uimitor asupra tuturor invitatilor.

Mancarea este mai mult decat suficienta si foarte buna; tin minte ca sarmalutele au fost tare laudate ..Si da, au fost foarte cinstiti, ne-au inapoiat tot c enu s-a consumat, inclusiv tortul ( noi il comandasem pt 100 de pers chiar daca au fost numai 60, cu gandul sa ne ramana). Aaa...ne-au zis ca or sa opreasca cate o feliuta pt fiecare anjagat din seara respectiva , ceea ce nu ne-a deranjat!!

Oricum, eu zic ca va fi ok...La noi toata lumea a plecat placut impresionata si, chiar si in ziua de azi ne zic ce nunta minunata am avut!!! D_nul Ion este un dragut!! Nu va fi nicio problema...

Daca mai ai intrebari cu mare placere itit raspund..

Cristina, mami de Mihaita (30 iulie 2008)






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ciresica5 spune:

Cristina, multumesc mult pentru toate informatiile! Esti o dulce!
Mi-ai dat vesti bune si sper sa ma recompensez intr-o zi!

Te pup si-ti doresc numai bine!

32+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ciresica5

Cristina, multumesc mult pentru toate informatiile! Esti o dulce!
Mi-ai dat vesti bune si sper sa ma recompensez intr-o zi!

Te pup si-ti doresc numai bine!

32+ cu



nu ai pt ce !! Ma bucur ca te-am putut ajuta!!! MA recompensezi oricum aducandu-mi aminte de nunta!!
Sarcina usoara mai departe...

Cristina, mami de Mihaita (30 iulie 2008)






Mergi la inceput