Piure de fructe la borcanele -comanda online

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

am inteles, multumesc. Asta inseamna ca renteaza pt o comanda mai mare, pt cateva borcanele nu prea.

Mami de fetita si de baietel 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Da, corect...
POti sa incerci pe Hipermarketulonline dar si ei au un minim de comanda - parca era 100 RON. Insa acolo poti sa le cumulezi si cu alte produse, nu numai pt. bebelusi.
pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Hipermarketulonline are ro sau com dupa punct ca nu reusesc sa il gasesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Are ro dupa punct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

multumesc Oana.

Mami de fetita si de baietel 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Citat:
citat din mesajul lui andrruzza

io-s curioasa, de ce au disparut produsele Hipp de pe piata?
au fost retrase, pe ce motiv?
stie cineva?


mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR





au reaparut..mai scumpe...adica eu am gasit la dona din stocul nou fructe cu 9ron!!!!!!!!!!!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
POVESTEA NOASTRA
UN ANISOR
PAPA BUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

eu cred ca hipp, humana sunt cele mai bune; de pe baby point am comandat si alete(nest le) si nu se compara cu ale noastre...sa am pardon, adica, se prepara pt romani, exact ca la multe alte produse; am luat si alnatura, carnita, biscuiti, fff bune si astea + cereale cu alac!

despre transport, este exact cum au scris fetele, indif ce scrie pe site; adica le putem ridica din giulesti, sau platim 20,25 ron, curierul lor sau firma de curierat; chiar aseara la 8 am fost la fata in giulesti si am ridicat al 3+-lea colet...si eu sunt f multumita.

renteaza pt orice suma, daca are cine sa ti-l ridice de la ei!

EDITEZ : m-am speriat de unele preturi de pe hipermarketul...ex: borcanele mici fructe intre 6.8-9.4 ron, in selgros 4.9, pe bp 2.2 euro borcanele mari, apoi am luat ceai granulat humana de pe bp cu 15 ron(functie curs valutar), aici am vazut cu 23, ieri intamplator in auchan cereale nutriben am luat cu 9 ron , aici sunt 11-12 ..., budinca human.. e 23ron??, pe bp orice budincute la cutii sunt max 3 euro, daca nu ma insel...astea le-am remarcat eu, or fi si preturi bune...

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
POVESTEA NOASTRA
UN ANISOR
PAPA BUN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellis

eu cred ca hipp, humana sunt cele mai bune; de pe baby point am comandat si alete(nest le) si nu se compara cu ale noastre...sa am pardon, adica, se prepara pt romani, exact ca la multe alte produse; am luat si alnatura, carnita, biscuiti, fff bune si astea + cereale cu alac!

despre transport, este exact cum au scris fetele, indif ce scrie pe site; adica le putem ridica din giulesti, sau platim 20,25 ron, curierul lor sau firma de curierat; chiar aseara la 8 am fost la fata in giulesti si am ridicat al 3+-lea colet...si eu sunt f multumita.

renteaza pt orice suma, daca are cine sa ti-l ridice de la ei!

EDITEZ : m-am speriat de unele preturi de pe hipermarketul...ex: borcanele mici fructe intre 6.8-9.4 ron, in selgros 4.9, pe bp 2.2 euro borcanele mari, apoi am luat ceai granulat humana de pe bp cu 15 ron(functie curs valutar), aici am vazut cu 23, ieri intamplator in auchan cereale nutriben am luat cu 9 ron , aici sunt 11-12 ..., budinca human.. e 23ron??, pe bp orice budincute la cutii sunt max 3 euro, daca nu ma insel...astea le-am remarcat eu, or fi si preturi bune...

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)
POVESTEA NOASTRA
UN ANISOR
PAPA BUN



Si eu iau de babypoint lapte Humana si borcanele Hipp. Cele pt Romania de la noi sunt facute in Ungaria sau Spania, pe bp sunt facute in Austria sau Germania.

Si de produsele marca dm de pe bp sunt incantata. Dar se gasesc mai ieftine chiar in mag dm din gaeriile real/vitan (scuteze babylove 100buc la 510.ooo rol fata de pampers in jur de 70 buc la 510.000 in supermarketuri.)

Nu am auzit nimic de Hipp si pediatra mea e bine pusa la punct...
E o chestiune de preferinta cred Hippp, Nestle etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns octopusu spune:

Panala urma cum e mai bine? Sa facem noi acasa din fructe proaspete sau sa le dam la borcanele cu "inbunatatiri". La primul baietel, numai din fructe proaspete, dar acum, din lipsa de timp, as incerca si borcanelele, dar doar cu conditia sa stiu sigur ca sunt sanatoase la fel sau mai bune decat naturale.

Mergi la inceput