Prezervative!!!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caion spune:

Multumesc, Cami, pentru bibliografie!M-am distrat copios, chiar daca mai tarziu decat voi!

M-ai pus pe ganduri cu chestia cu salele si bormasina si... dupa sapte ani ne-am sunat totusi medicul de familie (e o ea, nu un el) sa ne dea un sfat ca sa preintampinam problemele posibile din viitor
Ne-a spus sa nu avem nici o grija daca nu folosim un cap superdur de tip vidya (pt. beton) la bormasina si nici turatie prea mare tot timpul. Adica totul e OK daca ea nu uita ca eu nu sunt bormasina, iar eu nu uit ca ea nu e beton.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adimercedes spune:

Dar spune-ne si noua, frate Caion, cum sa ajungem la performantele tale! Da-ne si noua mai multe detalii sau spune-ne de unde le aflam. Acum ca ai intrat in hora, trebuie sa joci. Adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Hi,hi,hi...citind faza cu "12 ore..." mi-am adus aminte ca al meu sot voia si el sa ajunga la performante d-astea,de n-spe ore,si tot facea chestia cu continenta sexuala...da dupa citeva nopti de adormit pe la 3-4 si trezita de bebe pe la 8,m-am saturat de performante,asa ca a lasat-o balta si el,ca adormea la serviciu cu capu pe tastatura

Iren&Bogdanelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Byl spune:

hee, acu niste ani buni erau niste prezervative pe la Costinesti...de puteai sa le vulcanizezi de citeva ori si sa vezi cu alea tata performante nimicuta nu simteai...putea sa plece domnisoara sa revina mai tirziu si habar nu aveai:)))))


aaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Tare de tot, Byl!!!!

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Sar`na pentru amintiri... la Costineshti nu se prea gaseau prezervative.. asa ca se recuperau, se spalau, se uscau se dadeau cu talc si se rulau la loc !
Era frumos sa treci printre casutele de lemn si sa vezi prezervatife intinse la uscat ... si nu-mi aduc aminte de vreo gaura in ele !


Cu respect,
Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cl spune:

quote:
Originally posted by angelina

Pisi Ella,
Cand iei pilule poti ramane insarcinata??....

angie




Angie, incredibil, dar adevarat! Andreia, membru al dc-ului, cu ajutorul pilulelor a reusit sa faca...TRIPLETI! NU e o gluma, sa stii! Nici o metoda contraceptiva nu este sigura suta la suta, din pacate.
Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Vreau si eu tripleti!!! ce pastile a luat, poate imi iese si mie?

V.

veni, vidi, Victorie!

Mergi la inceput