de unde iau clovn&catering pt petrecere copii?

de unde iau clovn&catering pt petrecere copii? | Autor: axxxa

Link direct la acest mesaj

Buna
Va cer ajutorul intr-o chestiune la care nu ma pricep deloc, pt ca n-am organizat niciodata asa ceva. O prietena m-a rugat sa ma ocup in numele ei de inchirierea unui clovn, multifunctional daca se poate, adica sa le faca si baloane copiilor dar sa-i si picteze pe fatza, asta ca sa nu fie nevoita sa inchirieze si o zana. Si mai trebuie sa gasesc si o companie de catering, care sa pregateasca ceva mancare mai pt copii asa, adica nu snitele, pizza, cartofi prajiti, daca se poate ceva aperitive calde sau piept de pui la gratar cu legume sau piure. Petrecerea va avea loc acasa, pt ca am inteles ca la locurile de joaca se impune un nr minim de copii, iar ea nu are decat vreo 5 copii invitati.Va rog sa-mi recomandati si mie asa ceva, daca stiti, din experienta voastra, cele care ati organizat petreceri pt pitici. Multumesc mult.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Medeea76 spune:

Am fost la petrecerea Evei, fetita lui Fatima de pe forum. A avut invitata o Alba ca Zapada din Bucuresti, care s-a ocupat de toate, baloane, pictura pe fata, distractie etc. A fost super. Nu am timp sa vorbesc acum cu ea, dar ia tu legatura, trimite-i un mail. Nick: Fatima

Edit: am inteles de la ea ca firma respectiva are foarte multe personaje. Parca pretul a fost de 1,2 mil. pe ora, dar nu sunt sigura...

Medeea, mamica de Ana (14 februarie 2008) si de Tea (17 iulie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamada spune:

da o cautare pe google...eu am luat un clovn la botezul fetitei mele...dar aveau toate personajele...pretul;un mil pe ora in care intra pictura pe fata la copii (aproximativ 8 copii) si figurine din baloane. Au fost atat de fericiti si nenena ala tanar atat de dragut incat i-am mai platit o ora sa se joace cu ei...si le-a facut jocuri, cantecele, i-a pictat si pe maiini a fost grozav!!!! Nu mai stiu site-ul, dar de pe net i-am luat...erau unii care avea si ursitoare si zane si personaje de poveste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fatima spune:

c.l.o.w.n.p.a.r.t.y. r.o.

e voie?

da, confirm ce a spus Medeea. au absolut toate personajele, sunt ff profi, f punctuali si bine pregatiti, fac de toate: baloane, pictura, jocuri, si da, asta e pretul, cu mentiunea ca pt. exterior Bucuresti minim 2 ore.

firma catering pt. piure+piept de pui pentru 5 copii??? Eu zic ca nu prea are rost..ma ofeream voluntar daca erai din Ploiesti..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxxa spune:

hahahaha, esti haioasa fatima cu voluntariatul , mama fetitei revine in tzara cu o zi inaintea aniversarii si zice ca n-are timp de aprovizionare si bucatareala, mai ales ca vrea ceva aperitive si pt parintii copiilor si ceva dulce, etc. Ma rog, asa i-am zis si eu, ca pt 5 copii n-are rost sa se mai incurce cu cateringul, dar fiecare face cum vrea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

depinde de unde esti....




Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurash1 spune:

Mie mi-a povestit o prietena ca i-a serbat ziua fetitei la sala de fitness unde este abonata si s-au distrat de minune, a fost foarte multumita.Mai nou spunea ca oraganizeaza petreceri si pentru nonmembri,cred ca au avut multe cereri.Daca te ajuta sala se numeste Larkoti. http://www.larkoti.ro/site/kids_party_club.php

Mergi la inceput