Redoutistele fidele La Redoute (145)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Am semnat si eu petitia.
Si am fost a 61 - a
Cum le-or fi iesit lor numai 20 la numar



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arcadia spune:

merci fetele

ma intreb cand ne vor taia macaroana.. sper ca dupa reducerile din iarna

april, multe multe felicitari pentru initiativa si combativitate si tuturor fetelor care s-au implicat daca aveti nevoie si de alte sustinatoare, sunt aici

in caz ca vreti sa va inspirati, in ultimele comenzi am bagat www.laredoute.fr/vente-bottines-enfant-fille-ou-garcon-kickers.aspx?productid=122020129&documentid=201208&single=false&categoryid=32353662" target="_blank">astea si abia astept sa vina

Mami de Calin Gabriel (8 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

ce-au primit ei???
250 de comenzi intr-o saptamana???
la preturile alea???
sa-i spuna lu' Mutu!
nu cred o iota!
eu zic ca 250 de comenzi pe saptamana primea LR.fr din RO

15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=jouet&nope=41882&omniturecode=001RP8776

Am primit un cod: 41882
Niste acuarele ptr. copii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

semnat si eu petitia. a 75-a.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Dragelor care va pricepeti puneti link-ul catre petitie pe prima pagina sa vada si fetele care intra mai rar

am semnat si eu; pana luni n-am acces la net ca mi-s plecata, sper insa sa se stranga peste mia de semnaturi pana ma intorc.

Sa vada mr D cate sunt de facpt "alea 20 de cliente".

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Buna ziua dragi redoustiste fidele .fr!
De fapt cred ca trebuia sa incep cu scuzele de rigoare pentru faptul ca nu am mai postat demult timp pe forum. Va spun sincer ca nu am avut timp nici sa mor! am avut o de lansat si promovat o campanie destul de "dificila" la job si n-am reusit nici macar sa citesc totul din urma.

Va felicit pentru toate demersurile facute, va sunt alaturi daca mai e nevoie de acum incolo (sper sa fiu mai ok cu scarbiciul).
April te admir si te felicit pentru cat de bataioasa esti si pentru eforturile depuse..de la mine toata admiratia

Am citit pe contul comun, da eu lucrez intr=-un trust de presa, insa nu sint redactor, deci nu mai scriu demult si nu mai fac teren..ma ocup de cu totul altceva acum in trust.. daca pot fi de ajutor cu altceva cu mare placere
Va pup pe toate si nu pot decat sa ne uram succes

Edit: semnat si eu petitia, sint a 68-a!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dicirstea spune:

Am vazut si eu articolul si am cautat repede...dezamagire crunta. Zici ca e facut cu picioarele site-ul lor. Au 5 articole, nu au zoom la imagine si te trezesti cu descrierea cand in engleza cand in franceza. Iar preturile sunt..."no coment".

mamica lui Matei Constantin (21.05.2007)
MINUNEA MEA


www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

www.animalutze.com/umanitare/bb-darius/index.php" target="_blank">Ajutati-l si pe Darius!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

Citat:
citat din mesajul lui april16

Dragelor care va pricepeti puneti link-ul catre petitie pe prima pagina sa vada si fetele care intra mai rar

am semnat si eu; pana luni n-am acces la net ca mi-s plecata, sper insa sa se stranga peste mia de semnaturi pana ma intorc.

Sa vada mr D cate sunt de facpt "alea 20 de cliente".

Aprilwww.flickr.com/photos/mikipreda/page2" target="_blank">


Gata! am pus linkul cu petitia


Yannis

Mergi la inceput