Redoutistele fidele Laredoute.fr (140)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cric spune:

Camelia_daniela multumesc frumos.

Amalia este micuta(are 10kg si aprox 81cm la aproape 1an si 1/2).
I-am luat acest cojoc http://www.laredoute.fr/vente-manteau-a-capuche.aspx?productid=324122874&documentid=346108&single=false&categoryid=23112482 in alta comanda si ii este mare rau acum(larg,lung)
Din cauza asta am dubii cu marimile. Si imi plac gecutele si am vazut ca au recenzii bune aici pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am dat si eu ultima comanda: vestita geaca cu blanita, pe albastru, o pereche de blugi tot pt. fiu-mio si o curea pt. mine, la fitness.(in magazine e catre 50 lei, aici am gasit-o la 6,49 euro). primit si confirmarea, acum astept coletul.

o seara placuta sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Cric, si Daria e micuta - la un an avea tot cam cat Amalia ta - acum are vreo 13.5 kg si cca. 94 cm inaltime.
Cojocelul acela are si croiala larga, sau cel putin asa se vede din poza ...


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Cod 16eur din 25
t 38/40 code 14869 t 42/44 code 14877 t 46/48 code 14885
(exceptiile obisnuite)

Cric poti sa iei linistita 86, fata mea are 92 si ii este buna a doua geaca mas.86

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Socrate,nu vor avea chiar zero comenzi banditii astia,dar vor avea atat de putine incat sper sa nu merite deranjul si sa inchida pravalia rapid de tot.

Anana,codul cu -16 euro ti l-a scris Amarantina.

Mai sunt coduri la Taillissime cu -15/30,FDP=0 si cadou trenchul faimos.
De exemplu :
21806 : trench mas 42/44
21814 : 46/48
21822 : 50/52
21830 : 54/56


13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

acum veniti cu coduri? eu am pus codul pt. cortul cu Snoopy. sunt curioasa cum este.

chiar am plecat sa-mi culc copilul.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

ce vor astia sa spuna : comanzi 2 si primesti 3?Foarte frumos,dar in cazul asta as vrea forme diferite.Oare le da prin cap sa-mi trimita a treia tava cu alte forme decat cele pe cale le aleg eu?

http://www.laredoute.fr/Search/SearchResults.aspx?SearchType=HeaderSearch&Keyword=moules%20a%20gateaux

si daca eu vreau sa comand doar una,as putea sa mai reduc nitel pretul?

13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anana17 spune:

va multumesc pentru codul de trench, insa nu fac bine ceva, caci imi spune "promo non-aplicable"
Asta e, caut altceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui cric

Amalia este micuta(are 10kg si aprox 81cm la aproape 1an si 1/2).
I-am luat acest cojoc http://www.laredoute.fr/vente-manteau-a-capuche.aspx?productid=324122874&documentid=346108&single=false&categoryid=23112482 in alta comanda si ii este mare rau acum(larg,lung)
Din cauza asta am dubii cu marimile. Si imi plac gecutele si am vazut ca au recenzii bune aici pe forum.


Fiica-mii la 1 an si jumatate ii vin bine tricourile de 81 cm (ii sunt putin largi, dar la lungime sunt ok), dar pantalonii sunt largi. Ea are acum 80 cm si 10 kg!!
Eu i-am luat pt vara viitoare haine 86 (pt 2 ani), desi va avea 2 ani si jumatate.
O sa masor maine cat are circumferinta un pantalon 81 si cat are o fusta 86 si iti scriu informatiile.

In alta ordine de idei, fiind dat elementul slab si inaltut, toti pantalonii cad dupa ea, stie cineva de unde sa cumpar si eu niste bretele pt fete ... sau chiar si pt baieti, dar sa fie de copii??

Am citit mai de mult ca hainutele 86 de la copii sunt mai mari decat cele 86 de la bebe.

Cine da atat pe tricoul asta?? Astea chiar vor fi preturile reale? Ca ue ma crucesc si imi vine sa cumpar orice dupa lr.fr

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria (05.02.2007)

www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">David-Alexandru (08.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Jasmine- uite aici o reteta de muffins verificata
Felicitari pentru burtica!

Iriss - nu e gros sacul de dormit, e de toamna.

Nu stiu sa votez, ajutati-ma.

Pun link-uri cu ce am primit , comanda din 10 oct.



Michelle mamica lui Mario Dominic 15.05.2007

POZE POZE NOI

Mergi la inceput