Miresele anului 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

kitzy, multumesc ptr lamuriri. am inteles ca mai sunt si alte fete la odiseea mea care n-au simtit inca nimic. eu am deja 18s, da daca bb nu vrea sa miste ce sa fac? astept
sa stii ca acu ca au zis fetele imi dau seama ca intradevar semeni f mult cu lavinia sandru. pana acum nu am realizat.

silvi 18 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza cu intarziere.
Am intrat asa rapid sa va salut, ca azi nu-mi vad capul.

Ralu ce-i in mana nu-i minciuna, asa ca lasa sa semneze Base prima data si pe urma mai vedem. .

Onutzu chiar ca tu esti in domeniu, sa ne tii la curent cu evolutia lucrurilor. In caz ca nu mai apuc iti urez de pe acum calatorie placuta si sa va petreceti excelent. Te asteptam cu poze si impresii.

Silvi mersi de cafea, chiar am nevoie sa fiu in priza.

Gio . Eu nu ma pricep la chestiile cu botezul ca n-am fost invitata pana acum la nici unul. Dar vad ca te-au sfatuit fetele.

Fug. Va doresc spor si o zi frumoasa.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy
Ralule si tu ziceai ca seaman cu ea? Ce minte scurta am, chiar nu mai stiu cand ai zis

cred ca ti-am zis chiar de doua ori...
o data in primavara, cand mi-ai trimis o poza cu tine...
si a doua oara dupa ce a venit Diana pe lume, cand ma uitam la poze si iar am fost socata de asemanare...


'Neata!
M-am trezit si ma pregatesc de munca.

Silvia, cati km sunt de la Braila la Tulcea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alynutza
Ralu ce-i in mana nu-i minciuna, asa ca lasa sa semneze Base prima data si pe urma mai vedem. .

Ce o dai tu cotita si-ti place sa ne duci cu vorba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

plec si eu spre munci...
sa aveti o zi faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si de la mine

merci de cafea, deja am baut vreo 2

Aly, va tin eu la curent, ca si eu sunt la fel ca tine, pana nu vad nu cred...asa ca astept sa intre in vigoare

Ralu stam 4 zile, asa un weekend prelungit.

Merci de urari fetelor, abia astept sa plecam...din pacate am senzatia ca nu am fost in concediu deloc anul asta la ce oboseala am acumulta...asa ca o pauza de cateva zile e binevenita.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

botic, de la tl la braila sunt in jur de 90 de km. ai vreun drum la braila si te gandesti sa ma vizitezi? daca da, te astept cu mare placere!

silvi 18 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ralule uite ca si Oana gandeste ca mine, pana nu vede nu crede. De cand tot dezbat si razdezbat legea asta cu 85% mi s-a urat mie. Ca de anul trecut parca au inceput zvonurile si uite ca poate va intra in vigoare mai este.

Oana inca o data drum bun, relaxare si distractie faina!




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

SALUTARI GAGICI!!!
ce faceti? eu alerg de nebuna....nu-mi ajunge timpul.
La sala a tras antrenoarea de mine....febra de la picioare e fix-pix, pe langa ce voi avea la brate. cica trebuie sa ardem rapid grasimea asta....cred ca se infioara cand vede ce burta am.

Am facut si radiografie la coloana, s-a cam indreptat...m-a intrebat daca stau mult pe scaun...dar probl. mari nu se vad...poate o fi vreun muschi...cine stie...
Daca ma va durea mai tare sau pe picior in jos, musai un RMN, caci hernie sau alte chestii nu se vad la raze. Doamne ajuta, sa nu fie cazul de asa ceva.

Iar am avut o noapte groaznica...naiba sa le ia de cosmaruri...a plans la greu piticul, a dat cu tusea pe urma...l-am adus la noi in pat...la un moment dat incepe sa , s-a ridicat si mai ca a sarit peste mine...sa pice din pat. Noroc ca l-am prins la fix....mi-e asa mila de el...of...dar si de noi ca suntem varza a 2-sa zi.

in rest...nimic nou sub soare.

fug sa va citesc...ca ati scris ceva, nu gluma.
o zi buna sa aveti .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

asa....
vad ca aparuse Botic...dar repede s-a mai evaporat. Nu ne zici nimic despre tine?
Kitzy ai scuze...cand ai fost jumate din neuroni erau la fie-ta...dar dupa ce ai nascut? cum de nu-ti amintesti de ce a zis Ralu?
Oana drum bun sa ai cu munca si pe urma distractie faina si cat mai multe poze din Roma.
Aly spor la munca. hai ca va semna Basescu legea...atat ii trebuie...acum in prag de alegeri.
Silvia masterul vrei sa-l faci in domeniu sau in ce? nu mai stiu cand l-am simtit pe marco...dar la inceput si mai ales la prima sarcina se simte tarziu...asa ca niste fluturari in burta. parca in jur de 4 luni...nu mai retin exact.

hai , ca am treaba.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput