Miresele anului 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am venit si eu acasa...cu treaba...sper sa reusesc sa fac bagajele pana iau copilul de la ora 17 de la gradi. azi are dansuri si e foarte incantat. toata ziua imi repeta figurile invatte.
aici sunt cateva incercari cu noul aparat:
http://community.webshots.com/album/568003702KiBZzA
pana ne specializam mai e, dar avem timp.
si spor in tot ceea ce faceti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio arata fain incercarile. Am remarcat plantutzele din ultima poza ca si eu am, dar nu stiu din ce cauza nu-i prea place si i se tot ingalbenesc frunzele. Si dracena si ficusul pitic s-au dezvoltat super frumos, numai asta imi da batai de cap. Poate imi spui cand ai timp cum o ingrijesti de arata asa bine.
In alta ordine de idei: azi plecati? Daca da, distractie placuta!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly nu-i acord o ingrijire speciala, chiar in ultimul timp uit sa le ud, o fac asa la o saptamana. In afara de apa nu i-am pus nimic, sterg frunzele de praf si atat. nici nu stiu cum se numeste, parca seaman cu o cala, dar nu stiu cum ii zice.
Maine dimineata plecam, nici bagajele nu le-am facut inca.
acum fug pana la posta sa trimit un colet la Buzau si pe urma sa scot piticul de la gradi, putin in parc si acasa la bagaje.
va salut eu diseara, poate am si net pe acolo, cine stie.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Salutari la ceas de seara!!!
daca nu mai intru maine dim., va si ne auzim pe luni. asta daca cumva, nu am net la hotel.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

distractie placuta, fetelor!
cred ca eu raman singura pe baricade :D

Nu va mai iau pe rand, ca e tare tarziu si vreau la nani si eu.

Dar va pe toate.
Am terminat si cu sarbatorile. Slava Domnului!
Ca tare mi-au displacut anul asta.

Ne mai auzim, sper, curand!

ps - pt Diana, mititica si pt cavalerul Marco :D...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Ralu nu ramai singura pe baricade ca eu nu plec nicaieri .

Gio distractie placuta!

Se preconizeaza o zi plictisitoare si abia astept sa treaca. In plus sunt intr-o dispozitie aiuristica, a avut grija o anumita persoana sa ma bine dispuna de cu buna dimineata .

Sper ca voi sa aveti o zi mai buna.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
eu sunt trezita de la ora 8, cu CM pe mine si dureile de burta aferente. se poate sa plecam noi undeva si sa nu vina si CM cu noi? nuuuuuu.....asa mi-e sortit mie....ce SPA, piscina si nopti romantice in 2??????astea sunt pt. altii, nu pt. mine.

s-a trezit si marco, imediat apare si Clau de la sala, imbarcam totul in masina si plecam.
sa ne auzim cu bine. la toate.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Of, Gio imi pare rau. Te inteleg perfect.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...si eu, si eu patesc mereu la fel...asa ca Gio, norocul asta il imparti si cu mine

Aly planta se numeste spatifilum sau crinul pacii...am si eu, seamna cu o cala in miniatura...si de altfel e o planta rezistenta, la capitolul ingrijire nu e pretentioasa deloc, prefera locurile luminoase, dar fara ca soare sa ii bata pe frunze pentru ca se ard si florile raman verzi, are nevoie de umiditate mare iar frunzele vor fi pulverizate cu apa la temperatura mediului
...hai ca am facut si ora de gradinarit

Ralu si de la mine si te asteptam mai des pe la noi!



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana mersi de lectia de gradinarit. De ingrijit asa o ingrijesc cum ai spus tu, asa ca zau ca nu stiu ce are de nu-i place. Florile se fac albe, in schimb frunzele sunt deschise la culoare si se ingalbenesc rapid si se usuca. O fi ramas cu sechele ca pentru o perioada scurta de timp am tinut-o pe geam, insa datorita pozitiei camerei nici asa n-a batut-o soarele direct pe frunze. Asta e, ma resemnez.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput