Miresele anului 2006 (101)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly nu ne pare rau deloc, chiar daca nu eram casatoriti stateam de mult impreuna, aveam o situatie materiala foarte buna (leul avea alta valoare in 2005) si ne-am permis toate capriciile pt. pitic.
Silvia uitasem...super cadou a primit sotul de la parinti. la cat mai multe plimbari fara evenimente.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio ca uitasem sa intreb: deci, conform la ce spuneai tu cu 'ce-ti doresti si ce primesti' sa inteleg ca tu ai vrut fetitza?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

da aly. daca as stii ca bb2 va fii fetita, maine as face...

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Giova, dupa metoda ta iese ca noi vom face baietel. Si, off, fetita vroiam. Vorba ta, exact pe dos. Eu zic sa treci la treaba, ca la cate cunostinte ai pe subiect, mergi la sigur si fetita iese! Legat de politie si ilegalitati...e trist ca au propus ei pe fatza spaga, e bine pentru voi ca ati scapat usor.Pozele din parc sunt foarte frumoase! Ce mare a crescut Marco. Weekendul asta am rasfoit odiseea si am dat peste multe mesaje de-ale tale de pe vremea cand il aveai inca in burtica. Banuiesc ca iti amintesti cu mare drag de perioada aceea, asa-i?Silvi, wow, un Logan??? Super cadou!!! Sa-l stapaniti sanatosi!Ana-Maria 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza fetelor.

Haideti la o fierbinte si un ceiuc pentru burtici. Super naspa vremea la Cluj, cel putin pe aici prin 'zona crepusculara' e o ceatza s-o tai cu cutitul.

Gio pai hai, acuma ca stii 'trucul' poti incerca .

O zi usoara va doresc!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Am pozici noi la semnatura, proaspete, de aseara, vedeti albumul cu 6 luni si un pic

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy sa va traiasca! Ce repede cresc copilashii astia... Faine poze, uite asta mi-a placut tare mult.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Sa stii ca, cresc foarte repede. Si mie imi place poza aia, printre altele

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Hello

m-am intors si eu dupa o delegatie la Oradea...am recuperat tot ce a-ti scris
Gio, ce informatii de valoare ai...sa inteleg ca inainte de cele doua zile ies fetite?
...ma bucur ca a-ti scapat de amenda si nu si-a pierdut Clau permisul, dar eu una ii dadeam in judecata....e mare bataie de cap si cu asta , dar merita daca ai nervi si rabdare....chiar acum am depus intampinarea pentru un prieten de-al meu care a patit exact aceeasi chestie in ajun de nunta si era disperat...am sperante ca vom castiga
Silvi ma bucur ca a-ti petrecut frumos, iar cadoul a fost pe masura
Aly vreme e urata si pe la noi, dar asta e, trebuie sa ne pregatim ca doar vine iarna

pe toate fetele


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!!!

va multumesc la toate ptr urari! dar...o sa ziceti ca sunt nerecunoscatoare nu e asa doar ca daca spunea socrul meu de la inceput ca ia masina ptr flo nu luam logan...mai puneam ceva si luam alta masina. dar acum asta e! ne bucuram si de ea!

kitzy, e adorabila diana deja incep sa ma obisnuiesc cu ideea ca e f probabil sa am o fetita si imi prinde bine sa o admir pe a ta!

gio, cam greu sa imi dau seama ptr ca am prestat si in z12 si in z14, 15 deci chiar nu stiu cand s-a lipit
dar daca tu vrei fata incearca doar pana in z12 si sigur iese fata nu?
v-am vazut pozele, f frumoase si cele din parc si cele de la botez. nu-mi vine sa cred ca am sa am si eu un bb asa pitic...

o zi minunata tuturor!!!

silvi 19 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput