recomandare ginecolog bucuresti

recomandare ginecolog bucuresti | Autor: mussette

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor,
Nu sunt gravida, nu intentionez sa mai raman insarcinata, dar am nevoie sa merg la un ginecolog care sa ma evalueze (nu mai am incredere in dr cu care am nascut). Avand in vedere ca majoritatea dr. "cu renume" sunt foarte ocupati cu gravidutele, stie cineva un dr. bun si rabdator care ar putea consulta si altceva decat gravide?

multumesc
mussette

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

Iti recomand sa te duci la Dr. Nicolicea Victoria, la Spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti. Este medicul meu de multi ani si este o persoana deosebita.

Ralu- mamica de fetita superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Dr. Cristian Radoi, SUUB sau CMU Charles de Gaulle. Are rabdare, umor, iti raspunde la toate intrebarile pe care le ai. Eu am nascut anul trecut cu el si a fost super OK. Incearca sa faci abstractie de ce s-a mai scris si spus in media (cazul Sebastian, etc.)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:

Dr. Cristian Radoi are dosar penal pentru neglijenta in serviciu.

Ralu- mamica de fetita superba!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

nu stiu daca are dosar...
iar daca te referi la cazul sebastian, era de garda si nu a fost anuntat, nu era pacienta lui, etc...
mai degraba cred ca are multi dusmani, care-l sapa...
eu, cumnata mea si inca 6 colege de-ale mele am fost pacientele lui si a fost super ok...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Dr. Liviu Pipos- Sanador. Discret si un foarte bun profesionist, iti raspunde la toate intrebarile, nu te repede niciodata.Il recomand!

POZE , www.onetruemedia.com/my_shared?z=2ea770fc03cbe39a34ff7d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Ioana, minunea mea...
M-am facut mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela 1969 spune:

Da Mussette, imi place subiectul deschis de tine si mi-as dori ca fetele care au intalnit astfel de medici sa ne dea un raspuns.

Si pe mine ma intereseaza un ginecolog bun dar nu din aceia care se ocupa-si cred eu ca se si specializeaza-numai de nasteri ci medici care v-au descoperit sau v-au tratat intr-un mod profesionist o problema ginecologica, cu atat mai mult cu cat in momentul de fata ma confrunt,din pacate, cu astfel de probleme.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Dr. LUminita Enache - spitalul Euroclinic. E un om deosebit si ca profesionista e exceptionala. Ti-o recomand cu caldura!!!

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana

Dr. LUminita Enache - spitalul Euroclinic. E un om deosebit si ca profesionista e exceptionala. Ti-o recomand cu caldura!!!

O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!


Subscriu! E doctorita mea de 6 ani si n-as schimba-o pentru nimic in lume. O poti gasi si la Floreasca, la urgenta, dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simona_a spune:

buna,
am vazut ca una din voi l-a recomandat pe dr pipos liviu, ca fiind un bun profesionist si un bun ascultator. de curand am fost si eu la un control de rutina si am avut o experienta tare neplacuta, am vrut sa fac un test papa. eu care sunt pentru mersul din timp la dr am ramas cu un gust amar, mi s-a spus ca s-ar putea sa fiu insarcinata, ceea ce m-a socat deoarece eu stiam ca nu are cum, dar in fine cand dr insista cu.. s-ar putea sa fi insarcinata.... si am facut un test si evidenat ca nu sunt; zicea el(dr) ca uterul meu arata ca si cum as fi inainte de ciclu sau ar fi o sarcina, eu era inainte de ciclu si-i spusesem lucrul asta si el tot insista dar sigur nu sunteti??? nu mi-a placut nici felul in care mi-a vb, ii spunea asistentei:,, asta este incordata nu-mi place,, eu eram sus pe ,,capra,, aia asta eram eu,, din pacate m-a socat atat de mult inca nu am putut sa-i dau replica. asa ca eu nu-l pot recomanda pe acest ,,minunat,, dr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxx26 spune:

Eu merg la dna doctor Vali Bausic de la Clinica Anais. M-a scapat de niste probleme urate si am toata increderea in ea. Din pacate, din punct de vedere comportamental, ar fi ceva de adaugat..la Anais a fost super de fiecare data. Insa la un moment dat am avut o urgenta, dna dr nu era la clinica si am mers la spital, la Pantelimon. M-a dezamagit un pic. La spital a fost o cu totul alta persoana - grabita, nervoasa si usor dezinteresata. Nu prea a fost ok, dar am mai auzit cazuri de medici care te trateaza total diferit la spitalul de stat, in comparatie cu clinica privata..Pacat! Insa dpdv profesional, o recomand cu incredere.

Mergi la inceput