O fapta buna ...

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

Am reusit astazi sa deschid cont la banca:
LILEA ROXANA-GEORGETA
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$


Roxana L

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaby spune:

PENTRU FLORIN SI RATIONAMENTUL SAU ATAT DE SIMPLIST...
1. EU AM INTERNET ACASA( ASTEPT FACTURA...)
2 EU NU SUNT DECAT UN OM CE-SI DUCE VIATA DE PE O ZI PE ALTA;( NU AM SERVICIU NICI EU NICI SOTUL MEU...NICI PUIUTUL MEU DE 6 LUNI...INCERCAM SA TRAIM DIN CEVA! )
3 NU CRED CA GANDESTI LIMPEDE....SCUZE... ESTI DOAR ENTUZIASMAT DE PROPIA IDEE CARE A APARUT DOAR IN PRAGUL SARBATORILOR !IDEEA ESTE BUNA ...NICIODATA NU-I PREA TARZIU....
SUCCES ! SARBATORI FERICITE

PS: STAU IN BUCURESTI...DACA POT AJUTA CU CEVA LA ACEASTA
CAMPANIE...CU CE POT... IMI VA FACE O DEOSEBITA PLACERE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaby spune:

quote:
Originally posted by Gaby

PENTRU FLORIN SI RATIONAMENTUL SAU ATAT DE SIMPLIST...
1. EU AM INTERNET ACASA( ASTEPT FACTURA...)
2 EU NU SUNT DECAT UN OM CE-SI DUCE VIATA DE PE O ZI PE ALTA;( NU AM SERVICIU NICI EU NICI SOTUL MEU...NICI PUIUTUL MEU DE 6 LUNI...INCERCAM SA TRAIM DIN CEVA! )
3 NU CRED CA GANDESTI LIMPEDE....SCUZE... ESTI DOAR ENTUZIASMAT DE PROPIA IDEE CARE A APARUT DOAR IN PRAGUL SARBATORILOR !IDEEA ESTE BUNA ...NICIODATA NU-I PREA TARZIU....
SUCCES ! SARBATORI FERICITE

PS: STAU IN BUCURESTI...DACA POT AJUTA CU CEVA LA ACEASTA
CAMPANIE...CU CE POT... IMI VA FACE O DEOSEBITA PLACERE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaby spune:

quote:
Originally posted by desprecopii

Scurta logica:

1. Daca vizitati acest forum inseamna ca aveti acces la internet
3. Pentru Romania internetul acasa este un lux. Daca sunteti in strainatate va bucurati probabil de puterea monetara in comparatie cu LEUL romanesc.
4. Daca aveti internet la servici inseamna implicit ca aveti servici!

Stiu ca sunt multi oameni amarati, poate multi dintre ei chiar pe acest forum dar totusi cu logica de mai sus imi este greu sa accept ca numai 3 persoane au reactionat pozitiv la indemnul de a face o fapta buna!

Ma consolez cu ideea ca multi preferati sa ramaneti in anonimat si veti face totusi un gest nobil in masura posibilitatilor si dorintelor dumneavoastra.

Inchei prin a spune ca daca toti ne-am gandi numai la noi acest site nu ar fi existat!

Numai bine,
Florin

Pentru parinti... despre copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mama spune:

Daca aflati o modalitate mai ieftina de transport,
dinspre USA in spre Ro va rog sa-mi comunicati.
Eu as putea sa trimit haine,produse alimentare ca ajutor.
Daca sint persoane care detin aceste info,
referitor la cost.
R&M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Cred ca a venit vremea sa folosim acesti bani pentru fapta buna! Am sa rog pentru ultima oara toti membrii comunitatii sa ne spuna cum putem sa folosim acesti bani. De exemplu: Cunoasteti mame amarate cu copii multi care merita ajutate?

In caz ca nu se ia o decizie pana pe 15 martie, banii vor fi folositi pentru ajutarea unui centru de copii cu handicap din Bucuresti.

Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mumulina spune:

n-o cunosc personal dar am citit in revista mami despre mamica din Timisoara care a nascut tripletii si sigur are nevoie de ajutor (asta reiesea din articol). macar cu un carucior ptr copii (ca s-au facut mari si nu-i mai poate duce in brate) credeti ca o putem ajuta?

,don'soara Alex si bb Teo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

O idee buna... am sa i-au legatura cu revista Mami sa vedem daca redactia ne poate recomanda pe cineva.

Pentru parinti... despre copii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns n/a spune:

quote:
Originally posted by ADMIN

Cred ca a venit vremea sa folosim acesti bani pentru fapta buna! Am sa rog pentru ultima oara toti membrii comunitatii sa ne spuna cum putem sa folosim acesti bani. De exemplu: Cunoasteti mame amarate cu copii multi care merita ajutate?

In caz ca nu se ia o decizie pana pe 15 martie, banii vor fi folositi pentru ajutarea unui centru de copii cu handicap din Bucuresti.

Florin



http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5118

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liviu`s spune:

Ar putea fi ajutati si membri aflati in nevoie. de exemplu: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6631

Mergi la inceput