pantofi Melania

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mykidutza spune:

Buna,
Scriem si noi aici pt cele care vor sa ne ajute .Ne adresam acelora care locuiesc in apropiere,si merg pe acolo la fabrica,la Asled,ne cump si noua 2/3 perch de incalt si sa ne trim apoi colet prin posta?
Trimitem banii in avans numai sa ne ajutati...plsss.La noi in oras se gasesc doar la mag leonardo si la red au niste preturii
PLSSS





Geta o mamica SUPER FERICITA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora_s spune:

o sa incerc saptamana viitoare sa ajung pana la mag fabricii
daca reusesc va anunt ce am gasit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emmma03 spune:

Buna fetelor! Eu am fost la Alesd la magazinul fabricii Melania acum o saptamana. Am ajuns tarziu, pe la 18.45, mai erau 15 minute si inchidea, din pacate. NU prea am reusit sa ma uit, erau foarte multe modele, si scumpe si ieftine. Am intrebat-o pe vanzatoare care sunt cele mai ieftine, si mi-a aratat un raft plin de marimi 20 care erau 25 ron perechea si 24 care erau 30 ron perechea. Am inteles ca se fac mostre doar pt.marimile 20 si 24, de aceea sunt ieftine asa. Si cum piticotul meu poarte 23, i-am luat 24, ca si asa vine iarna. Asa ca i-am luat 3 perchei lui si 2 perechi de cizmulite unei fetite si am dat pe 5 perechi 150 ron. Am fost foarte incantata.
Acolo scrie ca programul este in fiecare zi pana la ora 19.
Chiar merita un drum pana acolo. Va garantez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bertha spune:

Am vazut incaltaminte Melania la un magazin pt copii, pe Calea 13 Septembrie, la parterul centrului comercial Prosper.

Bertha, mami de frumuseti rare - Darius-Andrei (DN 08.06.2004) si Ioana-Ruxandra (DN 12.11.2008)
poze
Cum s-a nascut Ioana

Mergi la inceput