pantofi Melania

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui bursucelu

o pereche la 120 ron s-au toate7?


Toate 7. Bine acum depinde si ce gasesti. Eu am vazut la leonardo o pereche de pantofi pe care eu dadusem la alesd 20 sau 24 ron, nu mai tin minte exact, la pretul de 120 ron si nu mi-a venit sa cred
carrie, am mai spus, programul in primavara era si sambata si duminica de la 10-16 la magazinul fabricii, daca nu s-o fi schimbat intre timp



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

Buna.
Aveti cumva o adresa a magazinului din alesd?sau macar un punct de reper?
multumesc,
gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bursucelu spune:

Eu am cumparat din cora din magazin nu din galerie o pereche de ghete 105 ron si cizmulite 120 ron.Acum nu stiu ce sa spun de calitate ....Daria merge bine cu ele dar le are de o saptamana si au inceput sa se cojeasca pielea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cibardela spune:

"Magazinul Melania" e de fapt o fabrica pe partea dreapta adrumului national Cluj - Oradea inainte de Alesd. Daca bine retin are program si sambata. Fabrica este chiar inainte de o benzinarie (sunt "gard in gard"). Nu ai cum sa ratezi fabrica pentru ca are bannere pe gard cu Melania, are tiruri cu Melania in curte,adica e foarte vizibila...si e si la soseaua nationala (dreapta pe sensul de mers dinspre Cluj spre Oradea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Am fost si noi acum doua saptamani la magazinul de la Alesd. Foarte multi papuci draguti insa noi nu am gasit pentru pitica noastra. Eu cautam cizme marimea 18-19 si am gasit doua perechi dar erau cu fermoar si nu o cuprindeau pe picior. asa ca ne-am intors dezumflati si cu o pereche de ghetute de care nu aveam nevoie, dar de, le-am cumparat sa nu venim cu mana goala.
Magazinul are program si sambata si duminica.

Ani de Stefana (23.01.2008)
www.helpsonia.com
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Buna, stie cineva programul magazinului de la Alesd? Exista site pana la urma? caci eu nu am dat de el
multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Ada, nu mai stiu excat programul dar stiu ca in cursul saptamanii au program normal(de genul 10-19) iar sambata si duminica pana la 16. Noi am fost acolo de doua saptamani, sambata si ne-am intors cu patru perechi de papucei de primavara si de vara cu 21 de ron perechea. Pretul acesta era pentru papucii cu numerele 20 si 24. Restul papucilor erau pe la 50-60 RON.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adab spune:

Citat:
citat din mesajul lui puisorul

Ada, nu mai stiu excat programul dar stiu ca in cursul saptamanii au program normal(de genul 10-19) iar sambata si duminica pana la 16. Noi am fost acolo de doua saptamani, sambata si ne-am intors cu patru perechi de papucei de primavara si de vara cu 21 de ron perechea. Pretul acesta era pentru papucii cu numerele 20 si 24. Restul papucilor erau pe la 50-60 RON.

Ani de Stefana (23.01.2008)
Stefi
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Cum se topesc kilogramele


Ani, merci mult de info...noi avem nr. mic...cam 18 si nu prea gasesc prin oras. Acum ii caut ceva pantofiori pe rosu sau negru, sa se asorteze frumos de ziua ei de nastere. Sper sa ajung si eu la Alesd cat de curand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicross spune:

exista vreun site cu incaltamintea Melania, ca ala din italia cred ca nu functioneaza? Cine mai merge pe la Asled sau Kitty (ca esti cea mai in tema) ne anunti si pe noi cand au reduceri? Au vreun pliant ceva, catalog?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanna3 spune:

buna
rog fetele din Alesd sa imi spuna daca au program si vineri 10.04 ca am auzit ca se inchide de miercuri 8.04 din pauza Pastilor Catolice

e adevarat?
ca ajung vineri in Oradea si vroiam sa dau o fuga pana acolo

sau daca aveti un nr de tel de la ei sa il postati aici sau pe PM

merci


Oanna, mami de tripleti Rares Mihai, Andrei Ioan si Ingrid Maria Izabel ( 20.06.2006)


iubesc si sunt iubita

Mergi la inceput