pantofi Melania

pantofi Melania | Autor: Noa

Link direct la acest mesaj


Stie cineva care este site-ul firmei Melania(incaltaminte pt copii)?
As vrea sa vad ce modele noi au mai aparut, pentru ca ne trebuie pantofi de toamna si am vrea sa luam de la ei. Ne plac foarte mult produsele lor, in special in privinta raportului calitate- pret.

Ioana mea la 4 ani
M-am facut mare!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns principe spune:

am dat o cautare si uite ce am gasit:

RECLAMA

sunt insa multe alte linkuri cu incaltamine ale aceastei "MELANIA"

Mata Emma lupta iar cu cancerul


http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?i

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

http://melania.it/ si dai click pe Collezioni.....asta e site-ul oficial, dar nu are chiar toate modelel, asa mi se pare mie.
noi tot de la melania luam pt pitic, direct de la fabrica din Alesd si au acolo o gramada demodele si preturi suuuuper

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vbartan spune:

Si noi tot de la Alesd le cumparam, aici locuim, Sunt foarte multumita de incaltaminte. Chiar la sfarsitul lunii iulie au avut un sale si au vandut la preturi intre 10 si 20 RON incaltaminte super care nu s-a vandut la magazinele din tara. De 2-3 ori pe an au cate o actiune de acest gen si atunci ne aprovizionam....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Multumesc frumos!
Daca ar fi sa fac o medie, majoritatea incaltarilor Ioanei au fost Melania.I-am luat prima data niste cizme din piele intoarsa mov(avea vreo 3 ani),absolut superbe, cu care a facut furori, in sensul ca toata lumea le remarca.Si n-au fost doar frumoase ci si de calitate. Le-a purtat pana cand i-au ramas mici si tot in buna stare erau.
Am tot continuat sa-i cumpar incaltaminte Melania, dar mai mult am gasit din intamplare, nu stiu un magazin anume in care sa gasesti o varietate mai mare de modele. Ultima pereche de sandale i-am cumparat-o de la Piciul, magazinul care pana acum mi se pare cel mai aprovizionat la capitolul incaltaminte pt. copii.Si pretul, zic eu, e rezonabil- 80 de lei din piele ,interior/ exterior nu gasesti prea des.Plus ca si talpa e foarte buna, elastica, Ioana a purtat toata vara numai sandalele astea.
Ce stiti? Incaltamintea e fabricata in Italia?Unde e Alesd?(nu sunt atat de buna la geografie)

Ioana mea la 4 ani
M-am facut mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Stiti cumva, se poate cumpara si on-line?

Ioana mea la 4 ani
M-am facut mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Arleena, am intrat acum pe site si m-am lamurit ca incaltamintea e italieneasca.De ce o fi asa ieftina totusi,eu stiu ca in general incaltamintea italieneasca e foarte scumpa?

Ioana mea la 4 ani
M-am facut mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

La Alesd (50 km de Oradea inspre Cluj) e fabrica ... de aici pleaca toata marfa in Italia.



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora_s spune:

as vrea sa ajung (cu inca 2 mamaici) la magazinul de prezentare melania din alesd. poate sa ma ajute cineva cu programul de acolo, sau in ce zile primesc marfa, chiar si cu o adresa sau un nr de telefon. multumesc!
(nu am fost niciodata in alesd...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Imi spuneti si mie va rog,daca la magazinul de prezentare din Alesd se gasesc si marimi mai mici,adica 18,ca fetita mea a inceput sa umble si nu-i gasesc marime asa mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Incaltaminte de la firma Melania se mai gaseste in magazinele Leonardo. Asta pentru cei care nu au cum sa ajunga in Alesd.

www.articoledepetrecere.ro" target="_blank">Petrecere pentru copii

Mergi la inceput