Miresele anului 2006 (100)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, ce de belele pe capul tau...cum mai dansezi acu la nunta cu gatul intepenit?
acum vorbind serios sper sa iti treaca repede intinderea
cu nunta ce sa zic,daca nu e chip si trebuie sa mergi asta e. eu as ceda numai ca sa nu ma mai cert cu flo ca nu prea cedeaza el cand ii intra ceva in cap...si mai ales daca e vorba de tatal lui. daca asa e si la clau cred ca tot ai sa mergi la nunta.
imi plac activitatile pe care le desfasori cu marco. am sa il iau si eu pe nepotelul meu la o plimbare cu adunat de frunze

sa te auda DD si sa nasc asa repede si usor ca larisa colega mea. ea la cateva ore dupa nastere a spus ca ar naste inca o data dar fara partea cu cusutul...

toate fetele!

silvi 15 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu tot asa sunt...degeaba a bagat clau la masaje caci nu e nicio imbunatatire. si copilul ma ia de buna sau de nebuna, asta numai el stie.
Sper sa nu ajung la doctor...cu toate ca asta ma va astepta. deja m-am certat de 2x cu clau pe tema asta.
Silvia nu stiu zau ce se va intampla cu nunta. nu am mai deschis subiectul. eu clar nu merg. sa vedem continuarea.

o zi buna fetele. ma bag la calcat, macar asta pot sa o fac.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

gio, eu am glumit ca am crezut ca e doar ceva usor care se remediaza repede cu un masaj...imi pare rau dar totusi mai bine da o fuga la dr sa fii sigura.
spor la calcat!!!

silvi 15 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


eu fac bagaje, plecam la pranz in Alba.
sunt mai bine, imi revin incet dar sigur.
marco m-a cucerit aseara. sa va zic si voua:
"dlaga mea!!!! (si m-a mangaiat pe fata) Vlei sa fi pietena mea?" am ramas , inca ma gandesc de unde a invatat. la gradi sunt doar 9 baieti in grupa,asa ca nu au la cine face declaratii. Pe minimax...nu cred sa fie asa ceva....

va , weekend fain sa aveti. daca am timp, mai intru din Alba.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata fetele!

gio, drum bun si distractie placuta! m-a fermecat baiatul tau, te cred ca esti topita...

eu iar caut cadouri. de data asta ptr mama si socrul meu.duminica avem iar petrecere in familie.
luni merg la medgidia la consultatie si eco la dr balasa. sper sa vad si maternitate unde am sa nasc si sa aflu si ce este bb, fetita sau baietel
dau o fuga si la constanta la carefour sa vad daca imi plac patuturile sau daca gasesc altceva frumos.

asadar ne reauzim abia miercuri!
sa aveti un week-end minunat, sa va odihniti si sa fiti cumintele!!!

silvi 15 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pozici noi la semnatura!

Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:


Am revenit si eu de pe meleaguri insorite si calde. Bineinteles ca ieri n-am apucat sa intru.
Ce sa spun, a fost foarte bine, dar a trecut prea repede, as mai fi stat inca o saptamana cel putin.
Hotelul foarte frumos, nou, ii dadeai cu usurinta 4 stele de-ale noastre. Mancarea foarte variata, buna si extrem de multa (noi am avut ultimate all inclusive - asta insemnand ca la orice ora din zi si din noapte undeva gaseai de mancat si de baut). Plaja curata (cu Blue Flag). Mediterana in schimb a fost diferita de ce stiam eu din Tunisia. Apa era destul de opaca, s-a limpezit in ultima zi si foarte adanca (deja la 3 metri de mal imi trecea peste cap). Am avut vreme buna. Intr-o zi s-a innorat putin spre pranz, a fost furtuna pe mare dar la noi nu ajuns, atata doar ca marea a fost agitata cu valuri mari si salvamarul de la noi de la hotel nu lasa pe nimeni sa intre in apa, iar in alta zi a picurat putin la pranz, dar pana am mers la masa s-a inseninat si ne-am putut intoarce la plaja.
M-am mirat de cata lume era, gramada, desi era extra sezon.
Oricum, a fost o vacanta foarte frumoasa, la care nu-i pot reprosa decat ca a fost prea scurta.
Acuma nu-mi ramane decat sa astept Craciunul ca pana atunci s-a terminat cu binele, o sa fie numai 'vacanta mica' de 1 decembrie.

la fete!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Hello si de la mine

Alyyyyyy welcome back!!!...asteptam pozele de rigoare
ma bucur ca a fost frumos si v-ati relaxat. La ce hotel a-ti fost?

O sa iti scriu si toate detaliile/preturile de care discutam inainte sa pleci in concediu.

...azi am avut un termen intr-un dosar si mi-am petrecut toata dimineata la Tribunal si acum sunt cam lesinata
si am o gramada de contracte pe birou care parca nu se mai termina


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana am fost la Crystal Family Resort and Spa in Belek. O sa incerc sa incarc si niste poze reprezentative.
Spor la munci si astept cumintica detaliile referitoare la preturi cand ai tu timp, ca nu-i graba.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Two years now, and he's still Mr. Perfect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!

am revenit si eu!

am fost la dr la medgidia si am fost impresionata de medic si de conditii. acum sunt sigura ca acolo vreau sa nasc.
bb e f bine, are 146 b/min, ritmul cardiac si 182 grame. la mine rana pe col se tot intinde, mi-a luat analize de secretie si imi da tratament. azi dupa 4 tre sa sun sa aflu ce...
n-am aflat ce este bb dar sper sa fie baiat. dl dr a aspus ca are impresia ca e baiat dar nu se poate pronunta inca asa ca astept pana la 20 saptamani cand am urmatoarea intrevedere cu dr.
ne-a facut si poza!
flo a fost f impresionat. el acum l-a vazut prima data pe bb.
cam asta e. am reusit si eu in sfarsit sa ma ingras un kg.
mi-am gasit si salopeta reglabila care imi vine si acum dar si mai tarziu asa ca sunt bucuroasa!

kitzi, am vazut printesa in poze, e frumoasa foc!

aly, bine ai revenit din concediu. ma bucur ca te-ai simtit bine si astept pozici!

ooana, spor la munca si daca mai raman contracte si nu ai timp sa le rezolvi

va pup pe toate!

silvi 16 +
VINE BEBE
POZE

Mergi la inceput