coafeza proceputa

coafeza proceputa | Autor: marinar

Link direct la acest mesaj

peste o luna sunt nasa de cununie si nu am o coafeza in care sa am incredere ca-i arat ce vreau si aia o sa-mi iasa sau sa-mi sugereze ea ceva ce mi-ar sta bine. asa ca astept sugestii....sunt sigura ca sunt multe fete, viitoare nasici, mirese, etc, care eu nevoie de asa ceva.

multumesc



Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Eu cand am o nunta mai importanta merg la Antoanela la Centro Donna. Este pe dorobanti.
Baga pe google centro donna si vezi acolo si tarife si nr de telefon la care poti face rezervare




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

catutza merci de sugestie. problema e ca zona dorobanti imi e cam peste mana. daca as fi mers pur si simplu la o nunta aveam timp, dar cum sunt nasa.....tre sa ma incadrez intr-un anumit timp si ma gandesc sa nu raman prin trafic pe stefan cel mare- eu stau in pantelimon.

multumesc oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Si eu tot prin zona stau , pai in Pantelimon eu merg la ...am un lapsus acum...e pe partea stanga coaforul, langa o cofetarie (pe stanga cand mergi de la cora spre morarilor) mergi mai putin de o statie de tramvai. E acolo o tipa Katy e super draguta si are mana buna.Mie mereu mi se aseaza parul bine dupa ce ma tunde ea .
Mergi acolo, intreaba de ea - e o tipa blonda cu ochelari, dragutza- poate vine si acasa sau faci programare dimineata daca tot stai in zona...si sunt preturi ok




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

poate-ti aduci aminte si-mi spui exact numele salonului. oricum intre timp am mai vb si eu in 2 locuri si o sa m,erg la probe sapt viitoare: la salon anda la iancului si la salon london pe pantelimon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

se numeste "salon Blue" , e langa o cofetarie.




Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

catutza merci, o sa merg sa cercetez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Marina , unde ai fost, ai rezolvat problema?
a venit ea acasa sau te-ai dus tu la coafor?



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput