Mamici si burtici in California?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iuliana spune:

Auziti si la mine "pro pentru"...oare la ce scoala am invatat??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Ma bag si eu ca musca in lapte.Da Ancuta e tot din San Diego.E prietena mea pe care am convins-o sa se contamineze pe DC( si care trebuia sa nasca de saptamina trecuta),si Garofitza e chiar acum in concediu in San Francisco.
Daca v-ati fi mobilizat mai devreme la intilnire,poate va vedeati cu toatele in San Francisco.


Dana si gemenii
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana spune:

Ufff, dar secretoasa mai e Garo, sa nu zica ea ca e la doi pasi de noi?Ai idee cit sta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliana spune:

Asa, si daca va hotariti sa ne intilnim, eu zic ca un loc bun de intilnire ar fi San Francisco...unde anume si daca sinteti de acord om mai vedea pe urma. Ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Stiu doar ca pe 24 pleaca soacra inapoi in R,si deci se intoarce pina atunci.
Numai bine

Dana si gemenii
http://www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Podeanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ann Marie spune:

Si mie mi se pare San Francisco un loc bun de intalnire. Ce ziceti ne adunam?
Roxy(mama) si Annie(bb).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Garofitza spune:

quote:
Initial creeata de Ann Marie

Buna, eu ma numesc Roxana, am o fetita, Ann Marie, de 9 luni si locuiesc in Pleasenton.
Sper sa raspundeti si voi aici, sa ajungem sa ne cunoastem si poate chiar sa organizam o intalnire.

Roxy(mama) si Annie(bb).



Ann Marie, chiar ieri am venit din San Francisco, am fost la nunta varei sotului meu, care sta chiar in Pleasanton. Nunta au facut-o in centru la Hotel Pleasanton. Tres chic orasul vostru!!!

Garo

Sanatate, ca-i mai buna ca toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Garofitza spune:

quote:
Originally posted by iuliana

Ufff, dar secretoasa mai e Garo, sa nu zica ea ca e la doi pasi de noi?Ai idee cit sta?



Iuliana, scuze, scuze.
Nu-s secretoasa, dar am plecat cu soacra la drum de 900 km. Am condus in sus pe coasta si a fost superb. Numai serpentine, munte sus, ocean jos. Asa am tinut-o cu orele, de socrela a varsat pe drum. Ce sa spun, am fost in toate SanteleMonica, Barbara, Cruz, si apoi am inceput cu sfintii.
Am ajuns in Pleasanton, am fost in San Jose, Berckley, nici eu nu mai stiu pe unde ne-am preumlat. A fost super. Am luat in San Francisco un Bus tour, de-am vazut orasul in 4 ore, si apoi am facut un Cruise Tour cu vaporul, pe sub Golden Gate Bridge si apoi pe Alcatraz, sa nu spun ca nu am vazut celebra inchisoarea in care Al Capone a stat!
Am fost la Fisherman's Wharf, unde ne-am saturat de seafood. Real one!!! A fost superb! Dar a fost pe graba totul si-mi pare rau ca nu am putut sa va anunt si sa ne vedem. Cand ne-am intors am luat-o pe alt drum (pe 5) si-am facut numai 6 ore pana acasa in San Diego.

By the way, Ancuta e prietena mea, si d-abia astept sa o vad pe mica Sara. Stam amandoua in San Diego. Si ne cunoastem datorita lui Dana (Podeanu), cea care ne-a introdus una alteia.
Va pup
Si poate ne vedem toate.

Garo

Sanatate, ca-i mai buna ca toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Si eu sunt pentru San Francisco! Ramane sa stabilim data.

ruxij

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ann Marie spune:

Fetelor, cum ramane cu intalnirea? Nu mai vreti?
Roxy(mama) si Annie(bb).

Mergi la inceput