MONTIGNAC (106) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

androix e ok susanul , snitzele cu susan pe el e ok
las ca in septembrie ne apucam serios dinou da?

ooo sanse sanse , si papanasii erau din regimul nutritionistei ?????
las ca in sept o sa fiu cu bicul pe tine , acuma te mai las putin sa-ti faci de cap .... ce crezi ca e dupa tine , pai ce ma voi chinui singura aici

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Din Septembrie......Pai fac 75 pina atunci

Eu am ZIS ca de MAINE!! DAAAAA?!





MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ok sanse de maine
dar a nu te tii de maine ce am voie sa-ti fac ????

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Bunaaa!!
Nu am disparut total, va citesc inca. Si vad ca nu eram doar eu aia care faceam greseala dupa greseala. Astept sa ma ia curajul si sa tin ceva mai strict. Dar deocamdata ...pauza de ambitie...

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Neata!

Si io stiu de susan ca merge...eu candva, acum cativa ani faceam pui cu susan dar nu mai stiu cum..poate gasesc reteta, stiu ca era yummy.

Am mancat ieri, noroc ca nu mai pot sa mananc mult asa ca m-am multumit cu vreo 4 bucatele de pui, salata de varza...conform s-ar zice pe jumate...apoi am pus neste inghetata pe deasupra. In schimb nu am mai mancat nimik seara...de fapt de la 16.30 cand am mancat de pranz.

Nu beau suficienta apa...ca deh...pe peste tot stau la aer conditionat si nu simt nevoia.


Azi am treburi pe la banci, poate reusesc sa-mi refinantez niste imprumuturi avantajos.Tineti-mi pumnii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Melany, . merci de incurajari. cred ca o tai totusi fructele, sa vedem ce intimpla

Androix
, stiu ca nu mai arat ca o balena, insa asa ma simt zilele astea sper sa-mi treaca. hainute eu am potrivite, de anul trecut, nu-i problema...vezi ca poti gasi chestii faine la debenhams...au marimi normale, sint englezesti. din pacate sint un pic scumpe, dar daca prinzi reduceri, merita.



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

anca sunt curioasa ce se intampla cand nu mananci fructe ... sa vedem ... sa vedem ....si pe mine ma bate gandul dar nu am vointa sa renunt la ele , inca

sanse mama hai la raportul de dimineata ... de azi cuminte ... da?

melany draga esti cea mai cuminte dintre toate si chiar tu te gandesti sa renunti nu?

ele ma bucur sa te vad pe aici chiar de numai din cand in cand ... ai putea intra mai des, vezi ca nu suntem sfinte nici noi acuma vara

in speranta ca ne inmultim pe zi de trece

ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Ele, bine ai revenit! hai, scrie mai des, ca poate ne fecm curaj reciproc!

Andanii, sint si eu curioasa daca va functiona. disperare este gramada...sa veem daca e si vointa.

ieri am facut o plimbare pe jos de o ora...mers sustinut..din gradina botanica pina la mine acasa. pt cine cunoaste clujul, sint cam 8 km. a fost tare bine, bebe s-a distrat in carucior si eu in spatele lui. poate mi se redeschide apetitul pt miscare.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

bravooo anca , tot asa
.... alergam virtual


ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Andanii, eu nu ma las de tot...doar cu stresu stau mai bine, ceea ce zic eu ca e bine.

Eu am mancat cartoane si un strudel cu branza ..


Acum cica dupa servici merg la film la mall...idee buna sa trec pe la Deberhams sa vad de reduceri ceva...si mananc ce-o fi...probabil si o salata ...Ma duc sa vad noul batman care l-am ratat de ziua lui barbatului meu...v-am zis cu accidentul minor...

Mergi la inceput