Par fin, rar, drept, gras - ce sa mai fac cu el?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lillian spune:

Reclama???? De unde ai tras tu concluzia ca e o reclama? Si de unde sa stiu eu ca ce mie mi se pare un pret bun pt tine e scump??? Eu am fost multumita de fiecare data, la fel si prietenele mele care au mers acolo. Daca tu ai avut ghinion... chiar nu e vina mea. Dar sa tragi concluzia ca fac reclama mascata, e foarte urat din partea ta. Preturile erau afisate, poate nu in genul Igiena, pe geam, dar le aveau afisate discret, cred ca ar fi legal altfel. Dar cand iti faci programarea la telefon tu nu intrebi si cat te va costa un tuns, un spalat etc? Nu de alta, dar la ritmul in care se schimba pretruile in Romania... si niciodata in mai putin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns donabiberona spune:

Era foarte greu sa observ ca e reclama (ai furnizat toate datele de contact:nume, amplasament , numar de telefon )
Mai mult decat atat , ai afirmat ca ar fi "una dintre singurele din Bucuresti care stie sa faca permanent " (eu cred ca ea l-a inventat ),are "clientela de clientela ",s.a.m.d
In ce priveste remarca rautacioasa si anume , ca ceea ce tie ti se pare ieftin pentru mine ar putea fi scump , te asigur ca nici la Londra nu se solicita preturile de la acest salon (si ce servicii jalnice ofera !).
Preturile cerute variaza functie de client , se orienteaza si ea ....
Aceeasi manopera , preturi diferite .
Tocmai tu , cea care acum spui ca preturile ti se par bune ,o puneai in garda pe Saransvati, o pregateai pentru momentul platii "Nu te astepta sa fie un salon foarte ieftin " .
Care este acel loc unde sunt afisate preturile ? (daca exista l-ai fi numit , asa cum ai specificat ca la Igiena sunt afisate pe geam )
Lista de preturi trebuie sa fie afisata la vedere , asa prevede legea , nicidecum "discret "(a se citi DELOC AFISATE ).


Mergi la inceput