avatar

avatar | Autor: jordash

Link direct la acest mesaj

O intrebare pt. Admin: Se vor folosi avatarurile?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns admin spune:

Se vor folosi in curand dar numai o serie de membri o sa primeasca aceasta functionalitate. Ce si cum ... prefer sa va spun mai tarziu. Pana atunci ramane cu caracter de surpriza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana P spune:

O mica intrebare, ca sunt tare curioasa: ce inseamna "avatar"?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

hehe greu de descris... cum ar fi sub numele tau Dana P unde sunt stelutele si steguletul sa iti pui o poza mica cu tine, cu bebe, cu o mascota, cu orice vrei tu... De exemplu cum sunt Smilies-urile, numai ca va fi mereu sub numele tau, desigur unul ales de tine..
Asta e, nu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana P spune:

Mersic pentru explicatiune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau07 spune:

Dar cum se poate face un avatar, sau unde se gasesc informatii? Pe montreal.ro am vazut ca este aceasta posibilitate dar nu am stiut cum sa-mi pun si eu o poza.

Claudia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by clau07

Dar cum se poate face un avatar, sau unde se gasesc informatii? Pe montreal.ro am vazut ca este aceasta posibilitate dar nu am stiut cum sa-mi pun si eu o poza.
Claudia


La montreal.ro si-n general la majoritatea forumurilor ca sa-ti pui un avatar intri pe profil personal si-n partea de jos ai un spatiu alb unde poti scrie linkul imaginii dorite-sunt site-uri speciale cu astfel de imagini.Daca vrei mai multe amanunte scrie-mi pe mp.

Irina & Vevemica & margica(19) din burtica

Mergi la inceput