Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

roxi ,merci mult ptr pontul cu "femina intim" chiar am gasit ceva.(fiind noua pe forum sincer nici nu am cautat,v-am intrebat direct pe voi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

roxi ,merci mult ptr pontul cu "femina intim" chiar am gasit ceva.(fiind noua pe forum sincer nici nu am cautat,v-am intrebat direct pe voi)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

ancadm,marci ptr urarea de bun venit.de asemenea merci si ptr cura de 13 zile,s-ar putea sa ma apuc de ea,dar mai intai am gasit ceva pe femina intim,care imi permite sa mananc cat poftesc din alimentele permise.Am uitat sa va zic ca sunt cam mancacioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Iulia primele 10 mesaje sunt moderate... iar daca scri la subforumul demiresici nu se aduna mesajele... tot cu 0 ramai... baga neste mesaje prin alte parti sa scapi de moderare



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Cateva poze de la nunta surioarei... "furate" de pe siteul fotografului... inca n-a luat pozele... apar si eu undeva in fundal, candva...
Promit ca pun mai multe cand o sa le am...
http://picasaweb.google.com/elianacalin/Iunie2008_NuntaAlinei

Sa ma laud... aranjamnetele de pe masa sunt munca mea... pliantele facute, tiparite, forile cu numele/numerele meselor doar tiparite... au taiat altii la ele, arnajamentele florale 9aveam unghiile verzi cand am ajuns la coafor) ... pus lumanarele, pietre si alte prostii...




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Bine v-am gasit in noul capitol.Vrem si noi in listuta....
Mai eu deja ma panichez,sambata este cununia si eu nu mi-am luat nimic ,ma duc azi si precis ma umplu de nervi cat o sa caut,dar asta e...
Eliana pozele sunt supe si mireasa este f fotogenica,marfa si aranjamentele
Pupici

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

elyanne,chiar nu ma intereseaza cate mesaje adun,daca raman sau nu pe 0.eu m-am inscris ptr sfaturi si opinii nu ptr puncte.merci ptr sfat oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Iulia ideea este sa scapi de moderare cat mai repede si scapi doar dupa 10 mesaje.
Unde ati gasit regimul?
Il vreau si eu

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Iulia moderate inseamna ca nu apar imediat cand le scri, ci numai dupa ce le citeste si le aproba un moderator... si atunci apar cu intarziere... aici scriem destul de rar, dar la subiecte unde se scrie muuuult, se intampla sa ramana mesajul tau multe pagini in urma si sa nu-l vada nimeni ... nu pt. nr de mesaje iti ziceam



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

anca,am intrat la cautare forum si am bagat"cure de slabire".Acolo e titlul SUPERDIETA-editia 2008-16.Inca nu m-am apucat de el.am zis ca de lunea viitoare.succes

Mergi la inceput