Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

da... ce lnisteeeee.... vrem poze cu nasici si miresici frumoase




Haideti la vot, s-a dat startul !!! Noi suntem aici: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=7" target="_blank">el1.jpg saaaaau www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=10" target="_blank">ha1.jpg & ha2.jpg


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

multumesc pt primire! a trecut hopul cununii civile, a fost totul OK.
acum urmeaza nunta, care e cea mai cea...
rochie nici gand sa-mi gasesc, am ochit vreo 3 posibile modele, dar nu-s hotarata deloc. bine, nici "costumatia" de cununie civila n-am hotarat-o decat cu 5 min inainte sa ies pe usa... dar la nunta - slabe sperante sa pot alege in ultima clipa .

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

daca esti nehotarata baga si tu niste poze poate te ajutam noi sa hotarasti tinuta


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

maine gata! a venit momentul nuntii!

rochie mi-am cumparat in disperare de cauza pt ca eram in criza de timp, in 10 minute aveam si rochia si pantofii! culmea e ca sunt f multumita de ce mi-am luat. azi am gasit si colier, cercei si bratara asortate, sotul si-a luat si el (mai mult a durat la el!). rochia nu mi-as fi ales-o niciodata de pe umeras, doar ca mi se pusese pata ca vreau sa fie grena, rosu inchis, visiniu... si am vazut culoarea, m-am repezit s-o scot, am fost dezamagita cand am vazut-o, dar am probat-o totusi. si-mi statea grozav! iar la pantofi, doar am intrat intr-un magazin de vis a vis si i-am reperat din prima. i-am probat si i-am luat. sunt si comozi tare si sper ca si la nunta sa mi se para la fel.

m-am gandit sa dau 1000 euro, sper sa fie ok asa. as da mai mult, dar cu criza si cu toate cele... raman la suma asta.

n-am nicio idee despre coafura, ma bazez pe coafeza (coafeza pe care n-o cunosc, nu stiu nimic despre talentele ei). dar sunt increzatoare .

o sa postez poze cand le voi avea, dar numai daca mai scrieti si voi! ca au trecut 2 sapt de cand n-a mai scris nimeni nimic!

ma duc la o baie calda si o sa incerc sa-mi fac eu manichiura, ca ce manichiuriste am mai vizitat... parca sunt mai nepricepute chiar si decat mine .

ne "auzim" dupa nunta!

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

se pare ca ma "aud" singura .
nunta a fost reusita, totul a decurs f bine, ne-am simtit grozav.

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

POZE NU BAGI?
Hai ca incep eu prima,nu au iesit inca pozele profi insa Robert a facut si el pe fotograful asa ca vi le prezint pe ale lui NUNTA

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput