Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Arinaa bine ai venit in club.
Cu hainele...nu te prea pot ajuta, e mai nasol, ca in noiembrie va fi racoare. Pt. sot va fii usor de gasit un costum, camasa cravata. pt. tine e mai greu, dar nu imposibil.

Nasici unde sunteti?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Arinaa sa fie intr-un ceas bun si sa fiti fericiti,in ce priveste pregatirile cred ca pt inceput ar trebui sa ne spui in ce oras esti ca sa putem veni cu idei.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinaa spune:

da...am vazut ca la barbati nu sunt pb cu tinuta ...am fost la dinasty si in 5 min si-a lluat costum ....mie....nu mi-a placut nimic.Bine si eu sunt cu fundul in 7 luntre .....acum vreau ceva ...dupa aia vreau altceva ....de ale mele.

p.s :sunt din barlad ....asta daca ajuta cu ceva:P


Vrem si noi un bebe
http://tt.lilypie.com/z0OAp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Intrebam in ce oras esti pt ca ma gandeam sa dam fiecare sugestii de magazine pt a te ajuta sa-ti iei rochia,din pacate in Barlad nu cunosc.
Noi cununam pe 25 oct asa ca ar fi timpul sa le fac finilor marturiile,ca asa am promis.


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kristinutza spune:

si noi vom fi nashi. doar ca de-abia am aflat si lucrurile se petrec rapid de tot !
si anume: in 2 saptamani va fi cununia civila, iar la inceputul lui noiembrie va fi nunta, ca sa nu mai zic ca botezul va fi la anul .
ca sa nu ma panichez si sa le iau pe rand, vreau sa va intreb daca pt cununia civila am responsabilitati. adicatelea ce ar trebui sa iau? bomboane? sampanie? n-o sa se faca cu masa, va fi ceva simplu.
o sa vbesc cu mireasa, dar vroiam sa-mi fac o idee despre care ar fi procedura la starea civila. acolo cred ca nici nu suntem "nashi", ci "martori", nu?

cristina, mama de radu (09.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Da la starea civila sunteti martori si nu aveti alta obligatie decat sa aveti buletinele la voi .
Sa fie intr-un ceas bun!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Kristinutza voi ca si nasi, la cununia civila n-aveti nici o obligatie, cum v-a zis si Andra.
Mai ramane un buchet de flori si-un cadou pt miri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kristinutza bine ai venit in club!!!
Spor la pregatiri!!!

Vineri mergem si noi in Alba. ne intalnim cu finuti, sper sa intram si in posesia albumului nostru si a pozelor pe cd.
nasici pe unde sunteti? azi maine se inchide subiectul asta.....

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Eu sunt aici ,zi de zi intru sa vad daca ati mai scris ceva ca de una singura nu pot vorbi

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:


Nici o nasica n-a mai cununat/botezat intre timp??


Mergi la inceput