Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Bravooo Giova,sa va fie de bine si asteptam poze cu Marco si cu voi binmeinteles .
Carmen
nu am apucat sa-ti multumesc pt complimente ma simt flatata,pana la urma s-a convins sotul ca am 3 copii,si spunei ca-s si maritata de 15 ani

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuulti ani sarbatoritilor de astazi!

Asteptam poze de la proaspetele nasici...

Finii (de anul asta) ne-au dat vestea ca or sa aiba un bb la anu ... deci botez vara urmatoare
Abia astept.


Concurs Danonino: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=1" target="_blank">el1 (Andrei) sau el2 (Mihai) ???


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Andra nu, n-a priceput, inca ii da cu virgula...artistii astia!

Eliana felicitari pt nepotel/finut. Sa stea cumintel acolo sa se faca mare si sa vina cand trebuie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

poze de la nunta:http://entertainment.webshots.com/album/566599327gqyNYx

Proaspetelor nasici sa le traiasca finii!!!!
Elyanne felicitari pt. fericita veste!!! la anul te pregatesti de botez!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Elyana felicitari pt viitorul fin!

Giova ati fost superbi si voi si finii dar mai ales Marco!!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Din pacate a pierdut sarcina sau e vorba de o extrauterina ... inca nu se vede nimic la eco. In functie de ce ii iese la analize sau cum evolueaza situatia or sa-si dea seama... Eu sper sa nu mai fie, decat o extrauterina...


Concurs Danonino: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=1" target="_blank">el1 (Andrei) sau el2 (Mihai) ???


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Nasica Giova ati fost superbi toti, voi,finii si mai ales nasicul cel mic si pitic cu suzi la purtator
Rochia miresei era din Ro?

Eliana tinem pumnii sa fie mai bine data viitoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Din pacate a pierdut sarcina sau e vorba de o extrauterina ... inca nu se vede nimic la eco. In functie de ce ii iese la analize sau cum evolueaza situatia or sa-si dea seama... Eu sper sa nu mai fie, decat o extrauterina...


Concurs Danonino: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Cu%20inghetata%20din%20Danonino&page=1" target="_blank">el1 (Andrei) sau el2 (Mihai) ???


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica







Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Carmen rochia miresei a fost cumparata din Sibiu, de la un designer local. a fost destul de scumpa, caci toata dantela aia a fost lucrata manual.
Elyanne imi pare asa de rau ca vi cu o asa veste. sa dea DD sa fie bine la urmatoarea sarcina.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinaa spune:

buna fetelor,ma inscriu si eu in clubul nasicilor de 2008 ...marele eveniment va avea loc pe 1 noiembrie....noi abia de 2 saptamani stim ca vom cununa...deci nu tu rochie ,nu tu costum ....nimic.Ce ziceti ?ma ajutati?partea frumoasa a lucrurilor e ca finii nostri sunt niste dragalasi ....si noi o facem cu toata inima....dar acum am nevoie de incurajari

Vrem si noi un bebe
http://tt.lilypie.com/z0OAp3.png

Mergi la inceput