Nasici de 2008 (2)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

vreau sa va intreb ceva: este bine ca nasa sa fure mireasa? ati mai auzit de asa ceva?eu o sa fiu nasa in sept si ma batea gandul sa fac o nazbatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

nu am mai auzit, sau vazut, dar cred ca totul e posibil. de ce nu?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

eu am auzit ceva de genul ca din moment ce ii tin cununiile nu ar fi bine ca e ca si cum ii fur cununia.Superstitii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Iulia . Pe mine m-a furat mama soacra impreuna cu o matusa de-a sotului...daca va puteti inchipui asa ceva...Cica mai bine sa ma fure ele decit sa ma fure altii si sa ceara cine stie ce bazaconii...Prietenii sotului au zis ca asa ceva nu s-a mai vazut si nu se tine si m-au mai furat inca odata .


Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

anca chiar ai patito.Sti vorba aia de ce ti-e frica de aia nu scapi.prima data asa ne-am gandit si noi,decat s-o fure prietenii si sa ceara si luna de sus mai bine ma bag eu,plus de asta am auzit ca daca se fura inainte de 12 plateste nasu,asa ca imi faceam griji si ptr buzunarul sotului meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Am mai facut sapaturi si se pare ca la biserica o sa lasam cam 500 ron (200 pentru cor, 200 la preot si de restul trebuie sa cumparam obligatoriu lumanari - 30 ron si sa dam ceva la diacon si cine mai este acolo
). Aleluia!

In 5 zile plecam spre Romania! Fetele abia asteapta .

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Drum bun Anca,uff am emotii si n-am inchis un ochi ca deh timpul scurt si nu am terminat toate treburile.Pup,revin cu poze.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Am revenit cu poze,si muuulta oboseala,a fost frumos,emotionant si obositor,sper ca toata lumea sa fi fost ,multumita,eu m-am straduit sa fac atmosfera.poze botez

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Andra multumesc pentru urari! Sunt cu un morman de bagaje de jur imprejur si fetele tipa ca vor la parc. Maine plecam spre Romania si nu stiu cind am sa mai reusesc sa intru pe aici pina ne intoarcem...Asa ca va urez distractie placuta celor care mai nasiti luna asta si sa va traiasca finii!

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Super pozele Andra... Mi-a palcut f.f.f. mult lumanarea

Ancadm distractie placuta si voua, drum bun in primul rand... si poate ne scrii si din Romania...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput