S-a terminat

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mumyca

Va multumesc tuturor pentru incurajari si sfaturi.
Din fericire nu am nici o problema in a sta fara el.A fost cea mai buna decizie dupa 3 ani de zile de calvar linga el.Acum sunt foarte linistita linga fetita mea.
Marti am prima infatisare.Vreau sa ma lupt pentru fetita mea care,din pacate, si ea a avut de suferit linga el.Acum avem pretenti la copil pentru a-mi face mie rau dar nu am incredere sa-i las fetita nici macar 5 minute.Era violent fizic si psihic si fata de mine si fata de fetita.Ma ruga sa nu o las singura cu el ca nu are incredere in el si are doar 4 ani.La virsta ei sa spuna aceste cuvinte...
A refuzat si ancheta sociala si oricum am martori care au asistat la crizele lui si la faptul ca statea zi si noapte in fata calculatorului sa omoare pewrsonaje din calculator si ii mai arata si la fetita ,ba mai mult o punea sa joace si ea.
Dar ,cu ajutorul bunului Dumnezeu o s atrecem amindoua si peste aceasta incercare.





Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grodear spune:



Ralu- mamica de fetita superba!!!

Mergi la inceput